Terezy Novákové 672/30, Brno

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace

Pana doktora znám už skoro čtvrt století. Má fenka si ho v minulosti vybrala, byla to dobrá volba a i když už tu není, zůstali jsme věrni.

Umístění: Ordinace

Pan doktor je dle mého názoru nejlepší veterinář v Brně.Chovám psi i kočky již od malička a k panu doktorovi chodím již přes 20 let a jsem moc spokojená. Je to výborný odborník, vždycky pomohl, věděl, ať už to byly věci známé a běžné či komplikované. Dá se mu zavolat ve dne v noci na pohotovostní číslo, má v ordinaci rentgen, provádí operace. Mým zvířatům vždy věnoval maximální péči a když to bylo možné, vždycky jim pomohl a jeho diagnoza byla správná. O ceně nepřemýšlím, názory se rozcházejí, někdo tvrdí, že je drahý, někdo naopak, že je levný. Pro mne je důležité, že je to skvělý doktor.

Pavlína Zelená Brno

Musím napsat,že nám v jeho ordinaci pomohli s okem,ale teď musím napsat svůj negativní příspěvek.Naše fenka se nám jednoho dne začala extrémně škrábat a boláky se zvětšovali.Tak jsme navštívili ordinaci pana doktora a lékařka nám odebrala seškrab z něhož nic nevyzvěděla a jen suše prohlásila" je to málo tkáně nic tam nevidím".Podotýkám,že ranka se nám hojila cca10dní a byla veliká.Dala nám pipetu a prednison,který jsem nedala podle jejího rozpisu bylo toho dost.Ekzém se stále nehojil.Tak jsme opět navštívili ordinaci a byl přítomen i pan doktor. Fenku zběžně prohlédl a řekl mě,že je to alergie na žrádlo a dal nám prášek z hub.Naše dvě návštěvy nás stáli 1200 kč a nic ne nestalo.Fenka má ekzém stále.Musím říct,že pan doktor je příšerně drahý lékař i za očkování jsme zaplatili 720 kč.Asi má drahého koníčka a tak hrabe kde se dá a my "páníčci jsme hloupý,že mu to dáme.Kdyby bylo možné se vkládat přílohy tak bych doložila i veterinární výměr,s" klikyháky" pana doktora.Absolutně nepoznáte za co jste zaplatili.Ordinace a její vybavení je jak u minulého století.Lidi probuďte se :(

K panu doktorovi chodíme již 15 let a vždy jsme byli naprosto spokojení, podle mě patří i k těm levnějším v Brně, ale především byl vždy ke zvířatům velmi citlivý. Neváhá poslat ke specialistovi, což také oceňuji. Jediné, co mi vadí, je, když nechá zákroky jako je očkování provádět blonďatou sestru (nebo je to paní doktorka?), která to zřejmě neumí tak dobře, protože při jejím očkování zvířata pokaždé naříkají.

Jsem velmi spokojena s panem doktorem.Je profesionál.

Pan MVDr.Pavelek je zatím nejlepší lékař,kterého jsem poznal. Před týdnem odoperoval mého kocoura. Je mu 15 let ,rakovinný nádor. Dnes běhá,je živější než před zákrokem a vůbec mu nevadí jizva po operaci,která se zdařila jen díky panu doktorovi ! Nejlepší veterinář v Brně! A cena za veškerou tu snahu opravdu adekvátní až mírná. A mého kocoura Mikeše oslovuje "milý příteli"....To mluví za vše.Ještě jednou děkujeme ! I když prognoza je nejasná. Ale to už tak v životě chodí.
S úctou František Šír a kocour Mikeš.

Pan doktor je profesionál, chodíme k němu s kocourem již asi osm let. Dělá na mě dojem, že má radši psy, ale kocourovi vždy pomohl (ledvinové kaménky, později artritida). Cenově zhruba jako jinde ve městě, ačkoli si někteří mí známí, co k němu též chodili, stěžují, že je drahý.

Dle mého názoru je to nejlepší veterinář v Brně. Všechny, které jsem doposud poznala nebyli tak profesionální vždy mi pomohl. Nemyslím si, že by se cenově lišil od ostatních veterinářů!!

Nebyla jsem spokojená, necítila jsem z něj vztah k pacientům, pracoval rutinně. Dle mého názoru je i dost drahý, znám kvalitnější a levnější veterináře.

Pan doktor Pavelek se nám staral o našeho amerického kokra celý jeho život, více než 15 let. Jeho přístup, i přístup všech ostatních kolegů v ordinaci, byl dle mého názoru profesionální. Všechny operace a zákroky probíhaly bez komplikací, o rizicích jsme věděli předem. Pejsek nebyl zbytečně zatěžován léky a doplňky, ale když už byl stav vážný, doktor nikdy situaci nepodcenil. Nejvíc si vážím lidského a upřímného přístupu. R. B.