Erbenova 4, Plzeň
Alergologicko - imunologická ordinace (mapa)

Jsem rád, že jsem v péči tohoto odborníka. Děkuju. Pavel

Musím s potěšením konstatovat, že erudice tohoto lékaře je nesporná.
Tomáš Podlipenský

Skvělý lékař, chodím k němu již asi 10 let. Perfektní přístup, zájem o pacienta. Díky němu je můj život na jaře a v létě daleko kvalitnější:-) Pan doktor i sestra jsou velmi příjemní. Nemám absolutně co vytknout. Mirka

Tak tady není co vytknout, absolutně nejlepší zkušenost s lékařem co doposud mám.
Janíková Nikola

Jsem dlouholetou pacientkou a chci mu velmi poděkovat za péči. Díky pane doktore.

Je vážně dobrý, ale psychiatrické diagnozy neléčí, možná ti stěžovatelé měli vyhledat jinou odbornost.

Velký odborník a velmi lidský přístup. S mým imunologickým problémem si poradil a já jsem již několik něsíců bez potíží. Velice děkuji, Váše vděčná pacientka.
Miroslava

Tak jsem dostal k tomuto lékaři doporučení, že je odborník a zabývá se CFS (chronický únavový syndrom), ale.....
Nevím sice za co má ty lékařské tituly, ale jako lékař, který má zájem o pacienta mě osobně nepřipadá. Po dvou návštěvách, jednom odběru krve na imunitu mi bylo řečeno, že CFS není nemoc (ačkoliv má svoji značku diagnozy - G 93.3), ale stav a tím jsem skončil.

Říkal jsem si, že když má titul před jménem i za jménem, bude to asi kapacita. Po osobním setkání bych řekl, že to má dost "na háku" a normální pacienti, kteří mu neslouží k výzkumným účelům, ho jaksi nudí... :( Každý ať si ale udělá svůj názor..

Jednou jsem zkusil, údajně velká kapacita , měl jsem tam i domluvenou protekci.
Čekal jsem ve vile na borech 2,5 hodiny v čekárně pak mě obsloužily sestry doktor se na mě ani nekoukl a předepsal mi Zyrtec který jsem bral léta , ani se nezeptal zda bych nepotřeboval kapky do nosu očí. Kdybych šel k obvodnímu , měl sem recept na zyrtec za 5 minut.