Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Individuální psychoterapie (50 min.) • od 700 kč

Párové poradenství (50 min.) • od 800 kč

Párové poradenství (90 min.) • od 1 400 kč +4 Více

V ojedinělých případech je možné se domlouvat i na víkend. O víkendu je cena za 50 min. konzultaci 2000 Kč, za 90 min. konzultaci 3000 Kč.

Ve změně termínu rád vyjdu vstříc; pokud se provede změna až po méně než 48 hodin před plánovaným termínem, ale propadlou konzultaci je třeba uhradit v plné domluvené částce (i v případě nemoci, pracovní povinnosti atd.)

Výše uvedené ceny se týkají pracovní doby od 8 do 17 hodin. Je možné se domluvit i na jiné časy - mimo pracovní dobu - s vyšší cenou za konzultaci (zvýšení o 50% běžné ceny).

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Hotovost, Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit své lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

Hotovost, Bankovní převod

Individuální psychoterapie (50 minut) • 700 Kč

Párové poradenství (50 min.) • 800 Kč

Párové poradenství (90 min.) • 1 400 Kč +4 Více

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Jmenuji se Petr Nešpor. Jsem psychoterapeut a poradce v Brně. 711petr@gmail.com www.petrnespor.cz Absolvoval jsem: Sebezkušenostní psych...

• Úzkosti
  • Strachy
  • Stavy smutku, snížení vnitřní energie

• psychoterapie

Nejčastěji hledané služby

Individuální psychoterapie (50 minut)

700 Kč

Ostatní služby

Individuální psychoterapie (50 min.)

od 700 kč

Online konzultace

Párové poradenství (50 min.)

od 800 kč

800 Kč

Poradenství - terapie - osobní rozvoj

Párové poradenství (90 min.)

od 1 400 kč

1 400 Kč

Poradenství - terapie - osobní rozvoj

Za určitých okolností (místní nedostupnost atd.) je možné se domluvit i na on-line poradenství.

Poradenství - terapie - osobní rozvoj

Umístění: Poradenství - terapie - osobní rozvoj Individuální psychoterapie (50 minut)

S pánom Nešporom sa spolupracuje skvelo. Je to empatický a veľmi intelignetný človek, ktorý sa vie vcítiť a vždy hľadá pozadie problému, aby pomohol odkryť to čo človeka trápi. Ja sám by som sa nad sebou takto nezamyslel, takže pomoc psychoterapeuta bola pre mňa veľmi prospešná a pán Nešpor je človek na svojom mieste.

Umístění: jiné místo Jiný

S mnohými ľudmi mám problém sa otvorene porozprávať o svojich myšlienkach, pocitoch. U pána Petra to šlo veľmi jednoducho, boli sme schopný rýchlo identifikovať priestor na zlepšenie v osobnom živote, najmä sám k sebe.

Umístění: jiné místo Jiný

Pan Nešpor je velice laskavý člověk s profesionálním přístupem a srdcem na správném místě. Pomohl mi rozklíčovat jisté vzorce, které se mi v životě opakovaně děly, a správně identifikovat příčiny a dopady problémových situací.
Moc děkuji.

Mgr. Petr Nešpor

Kristýno, moc děkuji. A ať se Vám daří.

Umístění: Online konzultace

Setkání s panem Nešporem byla velice přínosná a hodně mi pomohl při osobním rozvoji. Pokud se rozhodujete, jestli jít nebo nejít, tak určitě doporučuji! :)

Moc děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace Individuální psychoterapie (50 min.)

K Petrovi docházím pravidelně už téměř rok a nelituji jediného sezení. Právě naopak, vždy se těším, až se zase uvidíme (a i když vím, že to nebude navždy, prozatím si to nedokážu představit). Po půl roce, který jsem strávila u jiného psychologa a dvouměsíční hospitalizaci, kde mě teprve pomocí každodenní intenzivní terapie konečně dali trochu dohromady, jsem si nemohla vybrat lépe.

Velmi mi vyhovuje Petrův přístup, se kterým vždy všechny situace a pocity prohlédneme skrz na skrz. Přesto, že už jsem po mých zkušenostech s různými odborníky naučená, jak se svými vnitřními pohnutkami zacházet, Petr vždy přijde s něčím novým a nikdy mě nepřestane udivovat, jak se lidsky a s pochopením staví ke všem mým problémům a nabízí nadhled a odstup, ke kterým bych sama nikdy nedospěla.

Děkuji za to, že jste, Petře. Za všechno, co pro mě děláte, a za to, že se i přes všechny trable cítím jako nový člověk, který konečně našel chuť k životu. Nekonečné díky. :)

Mgr. Petr Nešpor

Děkuji a ať se stále daří.

Umístění: Online konzultace

Navštívila jsem pana magistra po hospitalizaci v nemocnici, kde jsem chodila k paní psycholožce, ale bylo potřeba dotáhnout psychoterapii do konce a během dvou sezení s panem magistrem jsem nyní ve stavu, ve kterém jsem byla někdy před 15ti lety. Je mi skvěle a moc děkuju za vynikající přístup. Velmi pana magistra doporučuji. Je to člověk na svém místě.

Díky, a ať se Vám daří.

Pan Mgr. Petr Nešpor mi velmi pomohl v životní situaci, se kterou jsem si nevěděla rady. Díky jeho přátelskému a citlivému přístupu jsem se na sezení pokaždé těšila. Vždy pozorně naslouchal a pomohl mi pochopit souvislosti a příčiny mého problému. Ještě jednou děkuji a mohu pana Nešpora jen doporučit!

Moniko, moc děkuji.

Umístění: Online konzultace Individuální psychoterapie (50 min.)

Tento spôsob pomoci som sa rozhodla vyhľadať asi po roku a pol neustáleho chodenia po lekároch, vyšetreniach, diagnostikách,... a to bez výsledku. Bola som neustále unavená s bolesťami svalov a celého tela. Samozrejme, som neverila, že by som niečo ako terapiu potrebovala, ale chcela som vyskúšať aj túto možnosť.

Bolo to najlepšie rozhodnutie, ktoré som mohla vo svojej situácii urobiť a jediné, čo spätne ľutujem je, že som sa neodhodlala navštíviť pána Nešpora skôr. :)
Spôsob ako pán Nešpor pristupuje je veľmi prirodzený a citlivý. Cítila som sa naozaj prijatá a vypočutá. Venuje Vám 100% pozornosť a čas terapie využijete naplno. Otázky, ktoré kladie Vás samých nasmerujú, aby ste objavili v sebe to dôležité.
Môj stav sa viditeľne zlepšil a myslím, že môžem povedať, že čas s pánom Nešporom ma postavil na nohy. :)

Mgr. Petr Nešpor

Jana, velká vdaka, nech sa darí.

Umístění: Online konzultace

Mgr. Petr Nešpor ma dokázal pri konzultáciách vhodne naviesť a pochopiť na moju aktuálnu problematiku. Jeho konzultácie pre mňa prebiehali úplne svojvoľne, kde nebol žiaden nátlak od terapeuta na to niečo dosiahnuť. Bola to práve obojstranná komunikácia a hlavne správne kladené otázky, ktoré mi pomohli si samému uvedomiť problém a potom následne pokračovať podľa svojich rozhodnutí.
Hlavne až po konzultácii som so uvedomil jednotlivé aspekty zmien, ktoré mi ďalej pomohli v sebarealizácii, a ďalšom rozvoji a práci na sebe. Teda v tom zmysle že nie hneď pri konzultácii som zaznamenal zmenu, ale skôr par dni po nej až keď som mal možnosť trochu sám zvážiť témy, ktoré sme preberali na konzultácii.

Mgr. Petr Nešpor

Tomáši, díky! Ať se Vám daří v nové situaci, kdekoli.

G
Umístění: Online konzultace

Musím uznat, že než jsem vyhledala nějakou pomoc, jsem byla všeobecně k těmto věcem, jako je terapie, apod. velice skeptická. A díky p. Nešporovi jsem změnila absolutně názor a dá se říct i pohled na svět. Je neuvěřitelný, co je člověk schopný si uvědomit a jak může změnit svoje vnímání s něčí pomocí. A s panem Nešporem je to navíc ještě moc příjemné, je to něco, na co se nakonec ještě těšíte. Moc mi pomohl, dostat se z nejhoršího, uvědomit si spousty věcí a za to mu jsem nesmírně vděčná. V dobrém slova smyslu doufám, že už ho nebudu potřebovat, ale uvidím ho vždy ráda, je to takový můj anděl a je to fajn pocit vědět, že se na něj můžu s čímkoliv obrátit! DĚKUJU!

Mgr. Petr Nešpor

Gábino, moc děkuji za Vaše věty. Velmi rád jsem s Vámi spolupracoval. Ať se Vám a Vašim blízkým daří.

• Úzkosti
  • Strachy