Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Individuální psychoterapie (50 min.) • od 700 kč

Párové poradenství (50 min.) • od 800 kč

Párové poradenství (90 min.) • od 1 400 kč +4 Více

V ojedinělých případech je možné se domlouvat i na víkend. O víkendu je cena za 50 min. konzultaci 2000 Kč, za 90 min. konzultaci 3000 Kč.

Ve změně termínu rád vyjdu vstříc; pokud se provede změna až po méně než 48 hodin před plánovaným termínem, ale propadlou konzultaci je třeba uhradit v plné domluvené částce (i v případě nemoci, pracovní povinnosti atd.)

Výše uvedené ceny se týkají pracovní doby od 8 do 17 hodin. Je možné se domluvit i na jiné časy - mimo pracovní dobu - s vyšší cenou za konzultaci (zvýšení o 50% běžné ceny).

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Hotovost, Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Hotovost, Bankovní převod

Individuální psychoterapie (50 minut) • 700 Kč

Párové poradenství (50 min.) • 800 Kč

Párové poradenství (90 min.) • 1 400 Kč +4 Více

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Jmenuji se Petr Nešpor. Jsem psychoterapeut a poradce v Brně. Jsem plně aktivní na on-line konzultacích (Skype, WhatsApp., Messenger, Zoom, telefon ...

• Úzkosti
  • Strachy
  • Stavy smutku, snížení vnitřní energie

• psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

800 Kč

od 1 400 kč

1 400 Kč

Názory

Umístění: Online konzultace Individuální psychoterapie (50 min.)

Správný chlap na správném místě. Mám chuť zase bojovat a nevzdat to. Rozhovor byl od začátku přátelský a empatický, klidný, což vzbuzuje důvěru.

Mgr. Petr Nešpor

Děkuji, a ať se Vám daří.

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poradenství - terapie - osobní rozvoj Jiný

Pana Magistra Nešpora mohu jen doporučit. Navštěvuji ho již dva roky a sama si uvědomuji pokroky, které jsem udělala ve vnímání své životní situace a v jejím řešení. Jeho lidský přístup a schopnost vcítit se do problému druhých mi moc pomohl k otevřené komunikaci.
Přeji hodně zdraví
Olga

Mgr. Petr Nešpor

Moc děkuji, Olgo, ať se Vám daří.

Umístění: Poradenství - terapie - osobní rozvoj Individuální psychoterapie (50 minut)

S pánom Nešporom sa spolupracuje skvelo. Je to empatický a veľmi intelignetný človek, ktorý sa vie vcítiť a vždy hľadá pozadie problému, aby pomohol odkryť to čo človeka trápi. Ja sám by som sa nad sebou takto nezamyslel, takže pomoc psychoterapeuta bola pre mňa veľmi prospešná a pán Nešpor je človek na svojom mieste.

Mgr. Petr Nešpor

Moc děkuji, Michale, mějte se dobře.

Umístění: jiné místo Jiný

S mnohými ľudmi mám problém sa otvorene porozprávať o svojich myšlienkach, pocitoch. U pána Petra to šlo veľmi jednoducho, boli sme schopný rýchlo identifikovať priestor na zlepšenie v osobnom živote, najmä sám k sebe.

Mgr. Petr Nešpor

Díky, Mateji, mějte se dobře.

Umístění: jiné místo Jiný

Pan Nešpor je velice laskavý člověk s profesionálním přístupem a srdcem na správném místě. Pomohl mi rozklíčovat jisté vzorce, které se mi v životě opakovaně děly, a správně identifikovat příčiny a dopady problémových situací.
Moc děkuji.

Mgr. Petr Nešpor

Kristýno, moc děkuji. A ať se Vám daří.

Umístění: Online konzultace

Setkání s panem Nešporem byla velice přínosná a hodně mi pomohl při osobním rozvoji. Pokud se rozhodujete, jestli jít nebo nejít, tak určitě doporučuji! :)

Moc děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace Individuální psychoterapie (50 min.)

K Petrovi docházím pravidelně už téměř rok a nelituji jediného sezení. Právě naopak, vždy se těším, až se zase uvidíme (a i když vím, že to nebude navždy, prozatím si to nedokážu představit). Po půl roce, který jsem strávila u jiného psychologa a dvouměsíční hospitalizaci, kde mě teprve pomocí každodenní intenzivní terapie konečně dali trochu dohromady, jsem si nemohla vybrat lépe.

Velmi mi vyhovuje Petrův přístup, se kterým vždy všechny situace a pocity prohlédneme skrz na skrz. Přesto, že už jsem po mých zkušenostech s různými odborníky naučená, jak se svými vnitřními pohnutkami zacházet, Petr vždy přijde s něčím novým a nikdy mě nepřestane udivovat, jak se lidsky a s pochopením staví ke všem mým problémům a nabízí nadhled a odstup, ke kterým bych sama nikdy nedospěla.

Děkuji za to, že jste, Petře. Za všechno, co pro mě děláte, a za to, že se i přes všechny trable cítím jako nový člověk, který konečně našel chuť k životu. Nekonečné díky. :)

Mgr. Petr Nešpor

Děkuji a ať se stále daří.

Umístění: Online konzultace

Navštívila jsem pana magistra po hospitalizaci v nemocnici, kde jsem chodila k paní psycholožce, ale bylo potřeba dotáhnout psychoterapii do konce a během dvou sezení s panem magistrem jsem nyní ve stavu, ve kterém jsem byla někdy před 15ti lety. Je mi skvěle a moc děkuju za vynikající přístup. Velmi pana magistra doporučuji. Je to člověk na svém místě.

Díky, a ať se Vám daří.

Pan Mgr. Petr Nešpor mi velmi pomohl v životní situaci, se kterou jsem si nevěděla rady. Díky jeho přátelskému a citlivému přístupu jsem se na sezení pokaždé těšila. Vždy pozorně naslouchal a pomohl mi pochopit souvislosti a příčiny mého problému. Ještě jednou děkuji a mohu pana Nešpora jen doporučit!

Moniko, moc děkuji.

Umístění: Online konzultace Individuální psychoterapie (50 min.)

Tento spôsob pomoci som sa rozhodla vyhľadať asi po roku a pol neustáleho chodenia po lekároch, vyšetreniach, diagnostikách,... a to bez výsledku. Bola som neustále unavená s bolesťami svalov a celého tela. Samozrejme, som neverila, že by som niečo ako terapiu potrebovala, ale chcela som vyskúšať aj túto možnosť.

Bolo to najlepšie rozhodnutie, ktoré som mohla vo svojej situácii urobiť a jediné, čo spätne ľutujem je, že som sa neodhodlala navštíviť pána Nešpora skôr. :)
Spôsob ako pán Nešpor pristupuje je veľmi prirodzený a citlivý. Cítila som sa naozaj prijatá a vypočutá. Venuje Vám 100% pozornosť a čas terapie využijete naplno. Otázky, ktoré kladie Vás samých nasmerujú, aby ste objavili v sebe to dôležité.
Môj stav sa viditeľne zlepšil a myslím, že môžem povedať, že čas s pánom Nešporom ma postavil na nohy. :)

Mgr. Petr Nešpor

Jana, velká vdaka, nech sa darí.

• Úzkosti
  • Strachy