Umístění: Poradenství - Terapie - Osobní rozvoj

Navštívila jsem pana magistra po hospitalizaci v nemocnici, kde jsem chodila k paní psycholožce, ale bylo potřeba dotáhnout psychoterapii do konce a během dvou sezení s panem magistrem jsem nyní ve stavu, ve kterém jsem byla někdy před 15ti lety. Je mi skvěle a moc děkuju za vynikající přístup. Velmi pana magistra doporučuji. Je to člověk na svém místě.

Malinovského nám. 4, Brno-střed, Brno
Poradenství - Terapie - Osobní rozvoj (mapa)

Hotovost, Bankovní převod

Individuální psychoterapie (50 min.) (od 500 kč)

Párové poradenství (60 min.) (od 600 kč)

Párové poradenství (90 min.) (od 900 kč) + 3 Více

Ve změně termínu rád vyjdu vstříc; pokud se provede změna až po méně než 48 hodin před plánovaným termínem, ale propadlou konzultaci je třeba uhradit v plné domluvené částce.

Výše uvedené ceny se týkají pracovní doby od 8 do 17 hodin. je možné se domluvit i na jiné časy - mimo pracovní dobu - s vyšší cenou za konzultaci (zvýšení o jednu polovinu běžné ceny).

V ojedinělých případech je možné se domlouvat i na víkend. o víkendu je cena za 50 min. konzultaci 1500 kč, za 90 min. konzultaci 2700 kč.

Jmenuji se Petr Nešpor. Jsem psychoterapeut a poradce v Brně. 711petr@gmail.com www.petrnespor.cz Absolvoval jsem: Sebezkušenostní psych...

• úzkosti
  • strachy
  • depresivní stavy a déletrvající smutek

Díky, a ať se Vám daří.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poradenství - Terapie - Osobní rozvoj Individuální psychoterapie (50 min.)

Pan Mgr. Petr Nešpor mi velmi pomohl v životní situaci, se kterou jsem si nevěděla rady. Díky jeho přátelskému a citlivému přístupu jsem se na sezení pokaždé těšila. Vždy pozorně naslouchal a pomohl mi pochopit souvislosti a příčiny mého problému. Ještě jednou děkuji a mohu pana Nešpora jen doporučit!

Moniko, moc děkuji.

Tento spôsob pomoci som sa rozhodla vyhľadať asi po roku a pol neustáleho chodenia po lekároch, vyšetreniach, diagnostikách,... a to bez výsledku. Bola som neustále unavená s bolesťami svalov a celého tela. Samozrejme, som neverila, že by som niečo ako terapiu potrebovala, ale chcela som vyskúšať aj túto možnosť.

Bolo to najlepšie rozhodnutie, ktoré som mohla vo svojej situácii urobiť a jediné, čo spätne ľutujem je, že som sa neodhodlala navštíviť pána Nešpora skôr. :)
Spôsob ako pán Nešpor pristupuje je veľmi prirodzený a citlivý. Cítila som sa naozaj prijatá a vypočutá. Venuje Vám 100% pozornosť a čas terapie využijete naplno. Otázky, ktoré kladie Vás samých nasmerujú, aby ste objavili v sebe to dôležité.
Môj stav sa viditeľne zlepšil a myslím, že môžem povedať, že čas s pánom Nešporom ma postavil na nohy. :)

Mgr. Petr Nešpor

Jana, velká vdaka, nech sa darí.

Umístění: Poradenství - Terapie - Osobní rozvoj

Mgr. Petr Nešpor ma dokázal pri konzultáciách vhodne naviesť a pochopiť na moju aktuálnu problematiku. Jeho konzultácie pre mňa prebiehali úplne svojvoľne, kde nebol žiaden nátlak od terapeuta na to niečo dosiahnuť. Bola to práve obojstranná komunikácia a hlavne správne kladené otázky, ktoré mi pomohli si samému uvedomiť problém a potom následne pokračovať podľa svojich rozhodnutí.
Hlavne až po konzultácii som so uvedomil jednotlivé aspekty zmien, ktoré mi ďalej pomohli v sebarealizácii, a ďalšom rozvoji a práci na sebe. Teda v tom zmysle že nie hneď pri konzultácii som zaznamenal zmenu, ale skôr par dni po nej až keď som mal možnosť trochu sám zvážiť témy, ktoré sme preberali na konzultácii.

Mgr. Petr Nešpor

Tomáši, díky! Ať se Vám daří v nové situaci, kdekoli.

G
Umístění: Poradenství - Terapie - Osobní rozvoj

Musím uznat, že než jsem vyhledala nějakou pomoc, jsem byla všeobecně k těmto věcem, jako je terapie, apod. velice skeptická. A díky p. Nešporovi jsem změnila absolutně názor a dá se říct i pohled na svět. Je neuvěřitelný, co je člověk schopný si uvědomit a jak může změnit svoje vnímání s něčí pomocí. A s panem Nešporem je to navíc ještě moc příjemné, je to něco, na co se nakonec ještě těšíte. Moc mi pomohl, dostat se z nejhoršího, uvědomit si spousty věcí a za to mu jsem nesmírně vděčná. V dobrém slova smyslu doufám, že už ho nebudu potřebovat, ale uvidím ho vždy ráda, je to takový můj anděl a je to fajn pocit vědět, že se na něj můžu s čímkoliv obrátit! DĚKUJU!

Mgr. Petr Nešpor

Gábino, moc děkuji za Vaše věty. Velmi rád jsem s Vámi spolupracoval. Ať se Vám a Vašim blízkým daří.

K návštěvě jsem musela sama sebe doslova přinutit. Bála jsem se, jak bude terapie probíhat, že se nebudu cítit dobře atd... Ale obavy byly zbytečné. Pan Nešpor má velmi příjemný přístup a moc mi pomohl! Návštěvy u něj byly příjemné a po každém sezení jsem se cítila lépe a lépe. Jsem moc ráda, že jsem se nakonec k tomuto kroku odhodlala a chci tímto panu Nešporovi velmi poděkovat.
Všem, kteří zvažují návštěvu terapeuta, ale mají obavy, doporučuji!

Mgr. Petr Nešpor

Moc děkuji za Vaše hodnocení. Ze srdce přeji, ať se Vám stále daří.

Umístění: Poradenství - Terapie - Osobní rozvoj Poradentsví

Absolvovali jsme s manželem několik sezení s Petrem. Nejdříve společně a pak každý zvlášť, kvůli krizi v manželství. Nejprve se nám zdálo, že málo zasahuje, jen poslouchá a rekapituluje. Ale dovedl nás nenásilně k lepšímu pochopení situace a náš vztah se pomalu začal ubírat správným směrem. Zpětně hodnoceno, z odstupem tří let, vidím jeho vedení, jako zlomové. Děkujeme. Marie

Děkuji a všechno dobré celé dodině, Petr

U
Umístění: jiné místo

Setkání s Petrem povzbudí od prvního okamžiku - patří mezi nejempatičtější lidi jaké znám. On jako člověk inspiruje k tomu nezůstat lhostejný k mnoha věcem v mém životě i mimo něj. Dokáže vyslechnout a nabídnout svůj pohled na věc evidentně postavený na hlubokém základu zkušeností z vlastního života, studia i praxe. Vyslechne, povzbudí, ale má-li pochybnosti, netají se s nimi a vysloví je i když to může být někdy těžké. Jeho impulsy byly často chybějícími kousky skládanky, které jsem dlouho hledal.

Moc děkuji a ať se daří, Petr

Umístění: Poradenství - Terapie - Osobní rozvoj psychologické poradenství

Petra znám velmi dlouho a mnohokrát jsem stála na rozcestí ve svém životě a i když jsem sama vnitřně cítila, jak zní to " správné rozhodnutí" přesto jsem potřebovala podpořit sama sebe. Nikdy jsem nelitovala, že jsem Petra vyhledala byť se mi nakonec můj problém nezdál až tak důležitý v tom, abych někoho hledala. Ale vždy když hledáme a potřebujeme pomoc neváhejme si o ni požádat. Leona S.

Leonko, děkuji! Petr

Umístění: Poradenství - Terapie - Osobní rozvoj Složité životní období - rozvod

Pan Nešpor pozorně naslouchá, jde do hloubky, chce opravdu pomoci a cítíte, že mu na Vás záleží. Nevtíravým způsobem Vás posouvá dále. Po osobním setkání se cítíte podstatně lépe a dokážete nahlížet na problematiku s jasnější myslí. Zdeněk

Díky, Zdeňku, ať se daří, Petr

Individuální psychoterapie (50 min.)

od 500 kč

od 500 kč

Párové poradenství (60 min.)

od 600 kč

od 600 kč

Párové poradenství (90 min.)

od 900 kč

od 900 kč

Moniko, moc děkuji.

Mgr. Petr Nešpor

Jana, velká vdaka, nech sa darí.

Mgr. Petr Nešpor

Tomáši, díky! Ať se Vám daří v nové situaci, kdekoli.

G

Mgr. Petr Nešpor

Všem, kteří zvažují návštěvu terapeuta, ale mají obavy, doporučuji!

Mgr. Petr Nešpor

Moc děkuji za Vaše hodnocení. Ze srdce přeji, ať se Vám stále daří.

Umístění: Poradenství - Terapie - Osobní rozvoj Poradentsví

Děkuji a všechno dobré celé dodině, Petr