Petr Nejtek, neurolog Cheb

MUDr. Petr Nejtek

Neurolog Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

26. dubna 9, Cheb
Neurologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
4 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P

Dobrý den, pan doktor je velice milý a příjemný.Ovšem jeho sestra ta celý dojem kazí, dost svérázná paní.


V

pan doktor je velice hodný,usměvavý,ale plachý :o) jako odborník vynikající.Sestřička hodná,vstřícná a práce jí jde od ruky.


Tento pan doktor je volmi zajímavý tím, že při každé návštěvě mi nikdy nedokáže říci, co mi je, ale 20min. mne nechá sedět bez jediného slova vysvětlení a píše si své záznamy. Přivítala bych, kdyby mi cokoli řekl, třeba že i neví, ale že by to mohlo být to a to či že podstoupím vyšetření - proč, co jím zjistí atd... Takhle nechává své pacienty v nevědomí, což jim asi moc neprospěje...Ano, sestra je velmi ,,odvážná", když během mé návštěvy odmítla starého pána. kterému se zjevně motala hlava i nohy a sám naléhal a prosil, aby ho vzala, že je mu VÁŽNĚ zle - ano, kontrola byla, ale za 6 dní.


S

Jako lékaři mu kazí dojem arogantní sestra, která mě s akutním zánětem trigeminu odkázala na objednání za 6 týdnů. Při jiné návštěvě při EEG vyšetření si pouštěla velmi nahlas rádio a přes moje upozornění, že danou hudbu nemám ráda pokračovala ve snímání - moje nechuť k dané hudbě se musela na výsledcích nutně zobrazit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti