Adresa

Masarykova 336, Luhačovice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
7 názorů

K
Ověřeny pacient

pan doktor se věnuje každé drobnosti, ochotně vysvětlí, poradí, pomůže. opravdu to u něj není jen o penězích, za mě má velké plus i proto, že mě hned neodsoudil, že psa krmím BARFem (ano, i erudovaní veterináři vám budou tvrdit, že pro psa jsou nejlepší JEJICH granule, nikoliv přirozená strava! osobní zkušenost s panem Kaděrou v UB, toho vřele nedoporučuji), naopak mi poradil, čím ho krmit (měla jsem u psa podezření na potravinovou alergii, to se naštěstí nepotvrdilo). teď má v ordinaci mladou, téměř čerstvě po škole, slečnu Daňkovou, která je také velmi šikovná. škoda, že kvůli přestěhování už to mám trochu z ruky...


N
Ověřeny pacient

Pan doktor našemu psovi poskytoval špičkovou péči, když ještě žil. Je moc ochotný a umí to i s agresivními psy. Není to u něj tolik o penězích jak u jiným veterinářů.


P
Ověřeny pacient

Moc milý, příjemný a usměvavý pan doktor, který miluje zvířata a soucítí s páníčky:) Doporučuju, je moc šikovný a ochotný kdykoliv pomoct.


Ověřeny pacient

Odborník, příjemný a ochotný. Doporučuji.


Pan doktor je ochotný, milý a hlavně velmi schopný. Dokázal našemu pejskovi velmi pomoct.


Všem doporučuji, nejlepší lékař jakého znám, přijímá i nové pacienty.


Pan doktor je velice ochotný,hodný,snaží se vše vysvětlit.100%vstřícný,všem ho VŘELE DOPORUČUJU!!!!
Měli jsme naléhavý problém v sobotu mimo ordinační hodiny a pan doktor ochotně souhlasil,ba dokonce s tím,že momentálně je odjetý ve Zl,ale hned poté,že můžem okamžitě dojít...A nenechte se mýlit poměrně mladičkým věkem,je opravdu profesionální a velice příjemný.I od mých známých jsem na něj slyšela jen chválu,takže to už o něčem svědčí:-))Myslím,že takových doktorů je potřeba ve všech oborech.DOPORUČUJU,DOPORUČUJU a zas doporučuju.Kalíková L.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti