Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie
Havlíčkova 377, Hronov

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie Jiný

Profesionalita. Vynikající přístup. Vždy velmi ochotný a vstřícný. Léčba Vždy zabrala na sto procent.

Pan doktor je odborník,moc děkuji ......koleno již nebolí
Příjemný i sestřička je moc milá.
Byla jsem tam několikrát a vždy spokojená

Velmi dobrý lékař sestřička prijemna jsem tam docela často vzdy mi pomohli a vysli vstříc. Jsem ráda že máme chirurga v miste bydliště.

Souhlasím s předešlým hodnocením, že sestřička se chová arogantně a nevnáší do ordinace žádnou pohodu a příjemnou atmosféru. U pana doktora je to napovážení, jestli již nechitil podobného bacila, neboť já jsem i s jeho chováním nebyl plně uspokojen při mých celkem 3 návštěvách. Na doporučení mým kamarádem a ještě jiných lidí, jsem se rozhodl tedy tohoto doktora navštívit a teď toho zcela LITUJI !!! Ze zlomeného posledního článku mého malíčku mám dnes srostlý paskvil. Vůbec se tomu nedivím, protože když si vzpomenu jak se mu chvěli ruce při formování fixace, kerou musel dělat na 2x ( první se mu nepovedla ) a nebýt mé asistence, tak by snad práci ani nedokončil. A za to si řekl ještě o 50 kč poplatku. Zda je dislokace fixací dobře ustavena, jsem se raději ještě pro jistotu dožadoval kontroly na RTG, kterou rezolutně zamítl. Při druhé kontrolní návštěvě se mě zeptal co s tím prstem mám, až na radu sestřičky se uráčil podívat do svého PC. Malinko posunutou fixaci se pak snažil kroutivým pohybem vrátit zpět, že jsem bolestí až syčel. Na mojí reakci se zeptal jesli to bolí a prý KDE?! Se slzami v očích jsem měl v tu chvíli chuť odpovědět, že v pr.... !!! Nejlépe mě z celého týmu vyšla pracovnice RTG :-D Vážení spolupacienti, teď se nabízí ožehavá otázka proč někteří jsou spokojení a jiní zase né, co asi za tím vězí ( vzájemná sympatičnost, být ve špatnou chvíli na špatném místě, nebo konkrétní chvilková indispozice lékaře či celková neschopnost lékaře?! ) Tak či onak, léčení živých tvorů není přece jako obrábění jakýchkoliv jiných součástí, které se dají kdykoliv nahradit !!! HONZA :-( Závěrem z osobních zkušeností bych doporučoval Fakultní nemocnici v Hradci Králové, byť je to malinko z ruky, ale vyplatí se ( příjemný přístup k pacientům a odborná péče ) !!! :-)

Má trpělivost i s dítětem které nechce spolupracovat a rychlé ošetření. Bradavice odstranil rychle a dobře.

K panu Miholovi jsem velmi ráda chodila, než jsem se odstěhovala je to odborník na svém místě, vždy mi pomohl!

Skvělý přístup,já jsem maximálně spokojená s ošetřením mé 8- leté dcery,
která má panický strach "z bílých plášťů".Po bezbolestném odstranění znaménka
se dcerka dokonce těšila na kontrolu!!! Odborník na úrovni. J.K.

spokojen

Moc příjemný:)

Je to odborník, přijemný, pozorný