Adresa

Fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

Udělené atestace:

- Onkogynekologie
- Klinická onkologie
- Hemato-onkologie
- Dětská onkologie


Léčené nemoci

  • Onkologické onemocnění

Specializace

  • klinická onkologie

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil

Velmi dobrý lékař. Spolehlivý, svědomitý a ví co má dělat. Kéžby bylo více takových lékařů. Když rakovina tak jen k panu MUDr. Matějčkovi. S ním jsem absolvoval 5 operací, před každou mě hodně psychicky podržel, přivedl na jiné myšlenky a dokázal pěkně vysvětlit co bude dál nasledovat. nedám na pana doktora dopustit.

D
Ověřený profil

Výborný lékař... 5hvězdiček je málo. Škoda jen, že nejsou všichni lékaři jako tady pan doktor. Léčil mne dlouhou dobu, pak bohužel přestal ordinovat nedávno jsem pana doktora potkal a je to pořád skvělý člověk se srdcem na pravým místě, který dokáže člověka povzbudit a nakopnout ho. Děkuju pane doktore :)

E
Ověřený profil

Skvěly lékař, nedala bych dopustit. Dalo by se říci, že zachranil dva životy - můj a mého dítěte. Doporučuji jen tohoto lékaře. Na kontroly do nemocnice docházím stále, ale bohůžel pan doktor Matějček tam už není :-( Je to škoda, protože jen s ním jsem se cítila v dobrých rukách a měla jsem v něm důvěru. pane doktore DĚKUJI... všude Vás jen budu doporučovat, jste anděl strážný :)


M
Ověřený profil

Hodný, milý, charismatický, lidský, umí léči a hodně hezký mladý lékař :)


V
Ověřený profilNa tohoto lékaře nedám dopustit. Je příjemný, přátelský a ohleduplný. Poprvé jsem ho poznala před 4 lety. Jako jediný doktor mi přesně dokázal diagnostikovat problém, který jsem měla. V té době jsem byla těhotná, díky nemoci jsem však o miminko přišla, ale u pana doktora šlo vidět, že mu na pacientkách opravdu záleží a snaží se jim pomoci. Pan doktor je skvělý doktor jak po stránce lidské tak profesionální. V druhém těhotenství mě měl stále pod kontrolou, věnoval se mi a díky němu jsem dokázala donosit a porodit krásné a zdravé miminko. Děkuji panu doktorovi a vřele doporučuji!!!


Na tohoto lékaře nedám dopustit. Je příjemný, přátelský a ohleduplný. Poprvé jsem ho poznala před 4 lety. Jako jediný doktor mi přesně dokázal diagnostikovat problém, který jsem měla. V té době jsem byla těhotná, díky nemoci jsem však o miminko přišla, ale u pana doktora šlo vidět, že mu na pacientkách opravdu záleží a snaží se jim pomoci. Pan doktor je skvělý doktor jak po stránce lidské tak profesionální. V druhém těhotenství mě měl stále pod kontrolou, věnoval se mi a díky němu jsem dokázala donosit a porodit krásné a zdravé miminko. Děkuji panu doktorovi a vřele doporučuji!!!


L
Ověřený profil

Skvělý lékař. Jsem ráda, že můžu svůj názor tady vyjádřit. Prošla jsem rukama hodně lékaři s onkologickým zaměřením, ale až pan doktor Matějček mi ukázal, že i když je člověk takhle nemocný, nic se nemusí vzdávat. Jeho lidský přístup mě opravdu hodně překvapil. Pan doktor je hodně profesionální a lidský, nekoná jen podle výsledku a papíru, snaží se najít individuální způsob pro každého pacienta. Moc jsem s tímto lékařem spokojena. Jiný lékař mi dával rok života a s panem doktorem jsme bojovali 2 roky a boj vyhráli. Moc mu děkuju a jsem mu za všechno vděčná. Smekám, před tímto lékařem. Vřele doporučuji všem pacientům z Ostravy a okolí.


M
Ověřený profil

Nejlepší lékař jakého jsem kdy potkal. Léčil mě před 2 lety na rakovinu a jeho profesionální a osobitý přístup mě opravdu překvapil. V ambulanci nebral ohledy na to, jak je čekárna plna, ale jednal s Váma jako s lidskou bytosti, jako s člověkem, nenutil Vás na nějaké vyšetření, jen doporučil.. sdělil co by bylo dobré a vhodné, ale rozhodnutí nechal na Vás. Vřele všem doporučují. Jen škoda, že už neordinuje a neslouží ve Fno. Nejlepší lékař jakého jsem kdy potkal a kdyby jste měli možnost jen k němu :) Podrží Vás a podpoří v nelehkých situacích :)


L
Ověřený profil

Velmi profesionální a vlídný přístup.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jestli žena po odstranění nádoru z prsu a uzliny může na dovolenou do termálních lázní. Vím že se jako prevence lymfedému nedoporučuje sauna.

Dobrý den, pokud žena absolvuje pravidelně kontroly u jejího lékaře a výsledky jsou v pořádku, pobyt v termálních lázních může bez obav absolvovat. Termální lázně se nedoporučují osobám s aktivním nádorovým onemocnění. P.M.

MUDr. Petr Matějček

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.