Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

17. listopadu 1790, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

Zkušenosti

O mně

Udělené atestace:

- Onkogynekologie
- Klinická onkologie
- Hemato-onkologie
- Dětská onkologie


Léčené nemoci

  • Onkologické onemocnění

Specializace

  • klinická onkologie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřená osoba

Velmi dobrý lékař. Spolehlivý, svědomitý a ví co má dělat. Kéžby bylo více takových lékařů. Když rakovina tak jen k panu MUDr. Matějčkovi. S ním jsem absolvoval 5 operací, před každou mě hodně psychicky podržel, přivedl na jiné myšlenky a dokázal pěkně vysvětlit co bude dál nasledovat. nedám na pana doktora dopustit.

D
Ověřená osoba

Výborný lékař... 5hvězdiček je málo. Škoda jen, že nejsou všichni lékaři jako tady pan doktor. Léčil mne dlouhou dobu, pak bohužel přestal ordinovat nedávno jsem pana doktora potkal a je to pořád skvělý člověk se srdcem na pravým místě, který dokáže člověka povzbudit a nakopnout ho. Děkuju pane doktore :)

E
Ověřená osoba

Skvěly lékař, nedala bych dopustit. Dalo by se říci, že zachranil dva životy - můj a mého dítěte. Doporučuji jen tohoto lékaře. Na kontroly do nemocnice docházím stále, ale bohůžel pan doktor Matějček tam už není :-( Je to škoda, protože jen s ním jsem se cítila v dobrých rukách a měla jsem v něm důvěru. pane doktore DĚKUJI... všude Vás jen budu doporučovat, jste anděl strážný :)

M
Ověřená osoba

Hodný, milý, charismatický, lidský, umí léči a hodně hezký mladý lékař :)

V
Ověřená osobaNa tohoto lékaře nedám dopustit. Je příjemný, přátelský a ohleduplný. Poprvé jsem ho poznala před 4 lety. Jako jediný doktor mi přesně dokázal diagnostikovat problém, který jsem měla. V té době jsem byla těhotná, díky nemoci jsem však o miminko přišla, ale u pana doktora šlo vidět, že mu na pacientkách opravdu záleží a snaží se jim pomoci. Pan doktor je skvělý doktor jak po stránce lidské tak profesionální. V druhém těhotenství mě měl stále pod kontrolou, věnoval se mi a díky němu jsem dokázala donosit a porodit krásné a zdravé miminko. Děkuji panu doktorovi a vřele doporučuji!!!


Na tohoto lékaře nedám dopustit. Je příjemný, přátelský a ohleduplný. Poprvé jsem ho poznala před 4 lety. Jako jediný doktor mi přesně dokázal diagnostikovat problém, který jsem měla. V té době jsem byla těhotná, díky nemoci jsem však o miminko přišla, ale u pana doktora šlo vidět, že mu na pacientkách opravdu záleží a snaží se jim pomoci. Pan doktor je skvělý doktor jak po stránce lidské tak profesionální. V druhém těhotenství mě měl stále pod kontrolou, věnoval se mi a díky němu jsem dokázala donosit a porodit krásné a zdravé miminko. Děkuji panu doktorovi a vřele doporučuji!!!

L
Ověřená osoba

Skvělý lékař. Jsem ráda, že můžu svůj názor tady vyjádřit. Prošla jsem rukama hodně lékaři s onkologickým zaměřením, ale až pan doktor Matějček mi ukázal, že i když je člověk takhle nemocný, nic se nemusí vzdávat. Jeho lidský přístup mě opravdu hodně překvapil. Pan doktor je hodně profesionální a lidský, nekoná jen podle výsledku a papíru, snaží se najít individuální způsob pro každého pacienta. Moc jsem s tímto lékařem spokojena. Jiný lékař mi dával rok života a s panem doktorem jsme bojovali 2 roky a boj vyhráli. Moc mu děkuju a jsem mu za všechno vděčná. Smekám, před tímto lékařem. Vřele doporučuji všem pacientům z Ostravy a okolí.

M
Ověřená osoba

Nejlepší lékař jakého jsem kdy potkal. Léčil mě před 2 lety na rakovinu a jeho profesionální a osobitý přístup mě opravdu překvapil. V ambulanci nebral ohledy na to, jak je čekárna plna, ale jednal s Váma jako s lidskou bytosti, jako s člověkem, nenutil Vás na nějaké vyšetření, jen doporučil.. sdělil co by bylo dobré a vhodné, ale rozhodnutí nechal na Vás. Vřele všem doporučují. Jen škoda, že už neordinuje a neslouží ve Fno. Nejlepší lékař jakého jsem kdy potkal a kdyby jste měli možnost jen k němu :) Podrží Vás a podpoří v nelehkých situacích :)

L
Ověřená osoba

Velmi profesionální a vlídný přístup.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jestli žena po odstranění nádoru z prsu a uzliny může na dovolenou do termálních lázní. Vím že se jako prevence lymfedému nedoporučuje sauna.

Dobrý den, pokud žena absolvuje pravidelně kontroly u jejího lékaře a výsledky jsou v pořádku, pobyt v termálních lázních může bez obav absolvovat. Termální lázně se nedoporučují osobám s aktivním nádorovým onemocnění. P.M.

MUDr. Petr Matějček

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Udělené atestace:

- Onkogynekologie
- Klinická onkologie
- Hemato-onkologie
- Dětská onkologie


Léčené nemoci

  • Onkologické onemocnění

Specializace

  • klinická onkologie