Soukromá dermatovenerologická ordinace
Okružní 2160, Nymburk

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Soukromá dermatovenerologická ordinace piha

U pana doktora jsem byla kvůli pize nebo výrůstku (nevím přesně, je na zádech), která mě začala svědit a rapidně se zvětšila. Když jsem přišla, v čekárně bylo přede mnou 9 lidí. Zhrozila jsem se a málem to vzdala, že je to minimálně na dvě hodiny. Ale naštěstí jsem po 45 minutách byla na řadě (nevím, jak pan doktor ostatní vyšetřoval, nebo ne, ale zkrátka to tam "odsejpalo"). Pan doktor mě prohlídl a napsal mi doporučení na chirurgii na moji vlastní žádost. Byl ochoten odstranit na místě výrůstek, ale já trvala na chirurgii. S panem doktorem se dalo dohodnout a doporučení mi vystavil. Neléčila jsem se u něho s nějakou vleklou kožní nemocí atd. Takže za mě jsem byla maximálně spokojená....

U MUDr. Kubanka jsem byla nekolikrat s detmi (lecba bradavic, mastocyt) i se svymi problemy a vzdy pomohl - je skvely a sikovny.

S panem doktorem jsem velmi spokojen, ma lidský přístup, dokáže pomoci a což u lékařů není moc časté - je vtipný ... Vřele doporučuji

Dobrý den, k panu doktorovi jsem vzala svou dvouměsíční dceru se smíšeným hemangiomem na prsu a dvouletého syna s olupující se kůží na palcích u nohou a svědivými boláky ve vlasech. Pan dr. řekl, že hemangiom zmizí sám a basta. Kůže na palcích je prý ekzém z bazénu a dostali jsme silné kortikoidy mast a na boláky už psal recept na atb Ospen, pak mě viděl jak se na to tvářím a místo nich nám dal velmi silné kortikoidy mast (nevhodné pro děti). I po jejím užívání se boláky dělali dál, tak jsem jela s dětmi do nemocnice Kolín na dětské kožní odd. Paní primářka nás s hemangiomem v první řadě poslala na sono, jestli není ještě někde na vnitřnostech a také jak moc je rozrostlý dovnitř a pak nás poslala na konzultaci do Motola -pro jistotu-. Syn dostal na palce ředěnou mast s min. množstvím kortikoidů při zhoršení, jinak perfektně pomáhá pouze promazávat čistou vazelínou. Z boláku udělali stěr kde se našel Stafylokok a na to dostal atb. ale ne Ospen, který by na něj vůbec nezabral a bral by je tedy úplně zbytečně... K tomuto kožnímu lékáři s dětmi jít tedy ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!!

Přišla jsem ke kožnímu s problémem červeného svrbivého místa na hlavě, sestra hned poukázala, že mám příšernou pleť, že sem jdeme určitě s akné a doktor úplně to samé. Už to mě trochu zaskočilo, protože jsem nečekala, že mi někdo takovýmto způsobem ještě dneska oznámí. Přesto jsem si řekla, proč ne a zeptala se při tom i na již zmiňované akné. Pan doktor se na mě přes stůl velmi velmi krátce podíval a už předepisoval antibiotika, která by měla údajně slupovat vrstvy kůže. Po příchodu domů, jsem se podívala na recenze antibiotik a ihned jsem tuto možnost zamítla! Nenechám na sebe používat antibiotika s takovými vedlejšími následkami a špatně snášitelným průběhem! U relativně citlivého témata jako je špatná pleť bych ocenila trochu diskrétnosti a lidskosti, než abych od sestry poslouchala, jak mám pleť ošklivou. Ne, děkuji, sem na kožní už nepřijdu.

Dnes jsem byla u pana doktora poprvé a je to velice příjemný a ochotný lékař,který má zájem o pacienta.Velice ráda k němu budu jako nová pacientka docházet.Vřele doporučuji.

již 8 rok se léčim s těžkou formou lupenky u pana doktora Kubánka,, jeho přístup je uplně užasný a zacházi i za rámec svých povinnosti, mohu mluvit o souhře pacienta a lékaře, nejen , že mi pomohl i po psychické stránce ,ale naučila jsemse s tou nemocí žit,ano nevyléči mi ji ale stále něco hledáme ,aby se to alepon zmirnilo.....moc mu děkuji Irena Petržílková

Mám s panem doktorem velmi špatné zkušenosti. U dcery naprosto špatná diagnóza, nakonec jsme skončili v Praze (kam nás před tím ironicky posílal) se superinfekcí v kůži. Přišli jsme za 5 min 12 a doktorka se divila, v jakém stavu dcera je a to jsme byli každé 2 týdny u pana doktora, který vše naprosto bagatelizoval. Je to i pro mně další zkušenost a už jedu podle zásady, že pokud nejsem s MUDr. spokojená, okamžitě vyměnit i za cenu dojíždění.

Rychlé to určitě bylo, mám dvě zkušenosti s výše jmenovanou ordinací. Objevila jsem na krku a ve vlasech pupínky dr. Kubánek mě poslal pro šampon proti vším do lékárny, podotýkám, že se na mě díval přes stůl. Jiná paní doktorka to kvalifikovala jak formu akné, která se vyskytuje jen zřídka. Krátce poté se mi na prstu udělala bradavička velikosti hlavičky sirky. Když mi ji PAN doktor vypaloval, díval se, kde co lítá, spálil mi skoro 2 cm kůže a to tak, že jsem 14 dní nemohla nic, jak to bolelo. Nakonec mám jizvu přes celý kloub. ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI!

Mám bohužel negativní zkušenosti, chybná diagnóza a i po několikatýdenním léčení bez efektu. Rozhodně nedoporučuji a hledám jiného kožního lékaře...