Petr Keller, praktický lékař

MUDr. Petr Keller

Praktický lékař

č.d. 290, Přáslavice
Praktický lékař pro dospělé

Jsem s přístupem pana doktora naprosto spokojena. Sice jsem se přestěhovala, ale dojíždím i nadále. Kdyby měl každý lékař takový přístup jako pan doktor Keller, bylo by mnoha pacientům líp!!
Přidala bych klidně ještě pár hvězdiček, on si je opravdu zaslouží.
Alena Svěcená- dlouholetá pacientka.

Pan MUDr. Keller mne léčí nĕkolik let vždy se mi plně věnuje. Nedávno jsem výpis z karty ukazoval jinému lékaři a odpověď byla: Takového lékaře se držte!

Díky tomuto SKVĚLÉMU ODBORNÍKOVI slavím narozeniny dvakrát do roka. Jedny v den svého narození a ty druhé v den svého procitnutí ve FN Olomouc, avšak po prožité klinické smrti. Nebýt pana lékaře, slavil bych své nsarozeniny jen jednou v den svého nsrození.
Všem, co to ještě nepochopili: OBLOUKEM SE VYHNĚTE ORDINACÍM MUDr. KELLERA! ZUrčitě budete spokojnější.

Nemůžu souhlasit s pisatelem posledního hodnocení. Mudr. Keller mě léčil víc jak 15 let a jen k vůli stěhování jsem musela odejít, věřte tomu dlouho jsem nemohla najít tak dobrého lékaře jak je Mudr. Keller. Protože pro vás je špatný, tak jste se ani nepodepsal/a
Vašíčková

Lidi léči jen pohledem od stolu. Hrůůůůůůůůza.

Pan doktor Keller mi hodně pomohl před operací zad.Když jsem nemohla ani chodit o vše potřebné se postaral od léčení po nemocenskou a papírování a nestaral se jen o mě, ale i o další pacienty, nikdy mu to nebylo za těžko. Nikdy nezapomenu na poctivého lékaře a za vše mu moc děkuji Vašíčková

Velice dobrý doktor s vynikajícím prístupem k pacientům.