Petr Jehlička, kardiolog Plzeň

MUDr. Petr Jehlička

Uložit

Kardiolog Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Genetika Plzeň, s.r.o. Jiný

Pan doktor je člověk na svém místě. Velmi milý, opravdový odborník ve svém oboru, vše ochotně vysvětlí, je trpělivý. Slyšela jsem na něj samou chválu a není divu. Přicházela jsem vyděšená a odcházela s dobrým pocitem. Sestřička také úžasná.


Ověřeny pacient

Vse uz tu bylo napsano.Velice mily,profesionalni,lidsky pristup pana doktora i sestricky.Mohu jedine doporucit.


I
Ověřeny pacient

Byli jsme se synem u pana doktora poprvé a byla jsem velmi mile překvapena. Jak je již psáno níže, pan doktor je milý, usměvavý, laskavý k dětem... Kéž by takových bylo více! Jednoznačně doporučuji.


M
Ověřeny pacient

Jarka
Příjemný pan doktor, profesionální přístup, milý k dětem i rodičům už dlouho jsem se s tak trpělivým a příjemným lékařem nesetkala. Taktéž sestřička velice příjemná. Mohu všem doporučit.


M
Ověřeny pacient

Po všech možných vyšetřeních mě v těhotenství čekalo další a to u pana doktora. Vždycky, když jdu někam poprvé mám strach s kým přijdu do kontaktu. Byla jsem strašně mile překvapena, protože pan doktor byl usměvavý, sympatický, podal mi veškeré informace no a když jsem dostala jen dobré zprávy, odcházela jsem s úsměvem a spokojená. Všem doporučuji !!!!


H
Ověřeny pacient

U Dr. Jehličky jsem byla na prenatálním vyšetření srdce nenarozené dcery a musím říct, že doktor je to famózní, pečlivý a znalý svého oboru, sestra taky super - příjemná, byla jsem tam i s mamkou a jak jsme vyšly z ordinace, obě jsme se na sebe podívaly a řekly: aaaach. :-) Nejen, že super výsledky, srdíčko v pořádku, ale ta atmosféra, ten klid a pohoda, ta vlídnost...!! No, kéž by byl každý lékař takový. Nejen dobrý doktor, ale i sympoš, to je nevídaná kombinace. Doporučuji 100%!


A
Ověřeny pacient

Moc hodný člověk a profesionál.Laskavý k pacientům i případnému doprovodu. Sestra je rovněž velmi slušná a příjemná. Oba trpěliví, vše ochotně vysvětlí. Do takové ordinace se chodí hned lépe! Doporučuji všem.


R
Ověřeny pacient

Od malicka jezdim s dcerou na vysetreni a nemuzu si stezovat,jsem spokojena,mic dekujeme.


Ja se pridavam k maminka.Jednáni na vybornou, super, prijemny, pekny pan dr.Ma trpelivost a kdyz ji nemaj deti ( jako moje dcera), tak ji jednoduse preobjena.Sestricka je take velice mila....neustale detem zpiva a hraje na zvonkohru.dekujeme, ze jste.


V

jsem rada že nám zachránil 4 měsíčního syna a mi se můžeme radovat s ním ze života hrat si a oběvovat nové a nové věci moc děkujeme


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti