Pražská 551/74, Beroun

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Určitě nedoporučuji,byla jsem tam s pejskem, udělala se mu bulka na uchu.Pan doktor tvrdil že to je jen estetická vada. Že to vůbec nic není. I ta jeho nepříjemna sestřička se naklaňela jeho názoru.Po několika dnech se bulka začala zvětšovat. Tak jsem vyhledala jiného pana doktora a ten zjistil že je to nádor. Náš pejsek nemá kus ucha. Pana doktora určitě nedoporučuji. Andrea

Umístění: Ordinace Jiný

Pane doktore,navštívili jsme Vás s naší kočičkou v pátek,den před vaší dovolenou.Hubla,přestala jíst.Stanovil jste diagnózu-chronická viróza,dal tři injekce a řekl,že do tří dnů by se její stav měl začít zlepšovat.Předkládali jsme jí vše,co se dalo.Zbytečně.Bylo vidět,že by chtěla jíst i pít,skláněla se k misce,ale nevzala si nic.Trpěla a my s ní. V neděli jsme navštívili dalšího veterináře.Žádné růžové brýle.Naprosté selhání organismu,doloženo po odběru krve i laboratorním rozborem.Ano,bylo jí 14 a půl roku,ale to jste věděl také....,

Umístění: Ordinace neustálé průjmové problémy čubičky

Velice vstřícný a citlivý přístup , vzhledem ke zkušenostem přesně trefil problém a již 1/2 roku bez problémů. U předchozího lékaře se řešil problém jen v čase ne dlouhodobě, ceny předražené a pokaždé rozdílně jiné za stejné úkony. Přešli jsme k němu natrvalo , nevadí že dojíždíme 25 km, hlavně že máme o Kačenku postaráno s kvalitní péčí.

Je to už sice rok,co jsme pochovali milovaného labradora,ale kdybychom nevyhledali pomoc jinde,byli bychom bez něj díky špatné léčbě tohoto lékaře o tři roky dříve.Ochota a příjemné vystupování nám vyhovovalo 9 let,kdy jsme jezdili na běžné kontroly a očkování. Když nám ovšem pejsek onemocněl cukrovkou a pan doktor jen podle moči určil počet jednotek inzulinu,další kontrolu psa ani nepotřeboval vidět,chtěl jen moč. Po velkém zhoršení psa jsme jeli na doporučení do Slaného,kde nám vysvětlili,že se hladina cukru určuje podle krve. Po nasazení léku a upravení jednotek podle odběrů krve se pes okamžitě zlepšil a dělal nám radost ještě celé tři roky ! A přesně tuto zkušenost má i sousedka, které takto odešla před několika lety fenka s diabetes, která byla také léčena zde,ale lékaři věřila a včas nehledala pomoc jinde. Po výběru veterináře mé kamarádky, která si pořídila štěňátko a dle těchto hodnocení se rozhodla sem jezdit, jsem cítila potřebu napsat svou zkušenost.

Výborný veterinář, citlivý, skvělý osobní přístup ke každému zvířátku, vřele doporučuji

Nejlepší veterinář v okolí. Chodíme k němu již dlouho ještě, když jsem byla dítě si ho pamatuji, jeho kliniku:-) Vpředu má kotce pro nalezence, které ošetří a dá jim péči jinak má i hotel pro zvířata. Jeho přístup ke zvířeti je profesionální, citlivý. Několikrát nám operoval pejsky a vždy je zachránil a správně určil diagnozu. On opravdu léčí , operuje.Je úžasnej pokud hledátze opravdového doktora doporučuji jeho není lepší doktor!!!