Petr Dušek, oční lékař Vimperk

MUDr. Petr Dušek

Oční lékař

12 názorů

Uložit


Adresa

Pivovarská 78, Vimperk
Oční ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
12 názorů

H
Ověřeny pacient

Chodím už dlouho k tomuto lékaři a nemohu si na něj stěžovat co se týče profesionality,ale ty čekací lhůty,to je katastrofa.
Navíc se pokoušíme už od ledna objednat syna,který potřebuje vyšetření a on nám prostě nebere telefony.Od té doby co pracuje sám a nemá sestru,tak to prostě neřeší.
Tak budu asi muset dojít k němu osobně a buď si vystát frontu na objednání a nebu všechny předběhnout.Vážně uvažuji o tom,že se od něj odhlásíme.Děkuji.


S
Ověřeny pacient

Myslím si, že pan doktor je doktor pouze díky tomu titulu. Absolutně mimo! Díky němu je můj tatínek skoro slepý, ,,skoro,, jen díky tomu, že se jel poradit s jiným doktorem a ten mu alespon trochu ty oci zachranil! Od tohoto doktora ruce pryc!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Byla jsem na dovolené na Šumavě a musela jsem vyhledat pomoc očního lékaře. - Na slovo vzatý profesionál, takhle si představuji soukromé zdravotnictví na úrovni. Děkuji.


Preciznost, profesionalita, příjemná ordinace, vlídná sestřička...moc příjemné potkat se těmito kvalitami v ordinaci pana doktora Duška. Doporučuji!


Pane doktore, kdy začnete zase přijímat pacienty z prachatického regionu? Z tisku jsme se dověděli, že ve Vimperku je další oční ordinace, tak předpokládáme, že budete mít zase volnější kapacitu a někteří vimperští nebudou mít už důvody ke stížnostem... Oznámíte to třeba na webu nebo v tisku? Moc rádi bychom využili Vašich služeb. Díky


Čekací lhůty jsou hrozné, pan doktor - ano je pečlivý. Nemohu si stěžovat.


Naše dcerka se k panu doktorovi vždy těší, je až neuvěřitelné, jak se pan doktor dovede dětem při vyšetření věnovat a zaujmout je. Pane doktore díky. Vděčná matka


Dosud jsem se nesetkal s tak pečlivým vyšetřením jako u pana doktora. Jen delší objednací lhůty by se mohly zkrátit. Ale počkat si stojí zato.


Ověřeny pacient

Super práce, trpělivý a lidský přístup, max. profesionalita, ordinace bez sestry, což je znát na delší čekací lhútě a delším vyšetření.


Vřele mohu pana doktora doporučit, jako lékař má mou plnou důvěru, protože je velmi trpělivý a pečlivý. Někdy to s námi pacienty také nemá lehké. Vážím si ho jako lékaře i jako člověka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti