Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nábřeží Svat. Čecha 664, Trhové Sviny
Gynekologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologie

Pan doktor Botka je výborný gynekolog. Vždy milý, lidský a má velmi ochotný personál. V těhotenství nic nepodcenuje :-), za to velké dík.

J
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jem chodila 5 let a jsem ráda, že už jsem od něj pryč.
Neosobní přístup, zastaralé vybavení ordinace a mnoho zanedbal.Nyní chodím do Č.Budějovic a je to úplně o něčem jiném.
Nedoporučuji!

P
Ověřeny pacient

Pan doktor je milý, slušný, ochotný. Sestra v ordinaci také . Chodím k nim už asi 15 let. Ordinuje dopoledne i odpoledne, v čekárně se obvykle příliš dlouho nečeká. Necítím se jako "obtěžující pacoš", ale jako klient. Děkuji !

J
Ověřeny pacient

Tento pan doktor je člověk, který mi zachránil prvorozené dítě, které díky němu dnes studuje vysokou školu, ohlídal těhotenství u dalších dvou dětí a u všech třech mi moc pomohl u porodu. Nesmírně si ho vážím, u mě je to doktor s velkým "D". Co dělá nebo nedělá ve svém osobním volnu (i tak obdivuji, že ještě nějaké má, neboť dojíždí i k nečekaným porodům na zavolání do nemocnice) je jen jeho soukromá věc a každý by si měl zamést před vlastním prahem dřív, než začne soudit druhé. Ke mě byl vždy milý, ochotný a slušný, chová se velice lidsky ve chvílích, kdy vám není zrovna do smíchu a proto si nezaslouží kritiku těch, kteří mu nesahají po kotníky. Hodně štěstí pane doktore a velké díky Jana Č.B.

J
Ověřeny pacient

Já osobně tohoto doktora v žádném případě nedoporučuji.Je to dobrý lékař jen když nemáte nějaký problém, je vám 17 let a chodíte si k němu pouze pro recept na antikoncepci.Vyšetření trvá půl minuty, vše odbyde, aby měl klid a nechce s vámi nic řešit.V těhotenství, když mi dělal UTZ jsem z něj tahala jinformace jak z chlupaté deky, nic neřekl, nic nebylo na jeho zastaralém ultrazvuku vidět,udělal ultrazvuk během minuty a páá, přijďte za 3 týdny.Asi 2 měsíce jsem měla bolesti břicha, když jsem šla k panu Botkovi, řekl mi (ANIŽ BY MĚ VYŠETŘIL) že to mám z antikoncepce.Když jsem k němu šla po třetí se stejným problémem a poprosila ho, aby mě vyšetřil, tak se jen "podíval" prstem a řekl že to mám z antikoncepce.Přešla jsem k jinému lékaři, ten mi udělal okamžitě UTZ a zjistil mi velkou cystu.Takže k panu Botkovi už nikdy více!

J
Ověřeny pacient

Já osobně pana doktora NEDOPORUČUJI.Má naprosto divný přístup k pacientkám, nic nepoví, na vše se musím vyptávat, on odpoví jedním slovem, je hodně flegmatický a co mě dost rozčiluje je jeho ultrazvuk, který je jak z doby krále klacka.
Už jsem od něj utekla a jsem za to tedy dost ráda, protože můj současný gynekolog,to je něco úplně jiného a vím, že mi narozdíl od pana Botky, nic nezanedbá.

Velmi vtřícný a vždy poradí své práci rozumí a vše dobře vysvětlí.

Ověřeny pacient

Mě nejvíc dojímá,jak bojovnice třímající plamenný meč v ruce a dští na Botku špínu nejsou schopné se pod své bláboly ani podepsat.Jděte do háje,pipky.

Šebková Borovany

ten nejhorší co znám

U pana doktora Botky jsem byla naposledy, kdyt byl v T.S. krátce, šla jsem za ním s tím, že mám nějaké zdravotní problémy a myslím si, že by to mohlo být z HA jestli by mi nepředepsal jinou, jen mi řekl, že neví proč by mi měl HA měnit. Víc jsem neřešila a přešla jsem k jinému lékaři, který se mě v první řadě zeptal proč ještě beru tuto HA, aniž bych mu cokoliv říkala, a nabídl mi jinou šetrnější. Ovšem na druhou stranu musím souhlasit s tím, že pan doktor je vynikající porodník. Byl u porodu mého syna a mohu jen chválit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti