Petr Botka, gynekolog Trhové Sviny

Nábřeží Svat. Čecha 664, Trhové Sviny
Gynekologie

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Umístění: Gynekologie

Pan doktor Botka je výborný gynekolog. Vždy milý, lidský a má velmi ochotný personál. V těhotenství nic nepodcenuje :-), za to velké dík.

K panu doktorovi jem chodila 5 let a jsem ráda, že už jsem od něj pryč.
Neosobní přístup, zastaralé vybavení ordinace a mnoho zanedbal.Nyní chodím do Č.Budějovic a je to úplně o něčem jiném.
Nedoporučuji!

Pan doktor je milý, slušný, ochotný. Sestra v ordinaci také . Chodím k nim už asi 15 let. Ordinuje dopoledne i odpoledne, v čekárně se obvykle příliš dlouho nečeká. Necítím se jako "obtěžující pacoš", ale jako klient. Děkuji !

Tento pan doktor je člověk, který mi zachránil prvorozené dítě, které díky němu dnes studuje vysokou školu, ohlídal těhotenství u dalších dvou dětí a u všech třech mi moc pomohl u porodu. Nesmírně si ho vážím, u mě je to doktor s velkým "D". Co dělá nebo nedělá ve svém osobním volnu (i tak obdivuji, že ještě nějaké má, neboť dojíždí i k nečekaným porodům na zavolání do nemocnice) je jen jeho soukromá věc a každý by si měl zamést před vlastním prahem dřív, než začne soudit druhé. Ke mě byl vždy milý, ochotný a slušný, chová se velice lidsky ve chvílích, kdy vám není zrovna do smíchu a proto si nezaslouží kritiku těch, kteří mu nesahají po kotníky. Hodně štěstí pane doktore a velké díky Jana Č.B.

Já osobně tohoto doktora v žádném případě nedoporučuji.Je to dobrý lékař jen když nemáte nějaký problém, je vám 17 let a chodíte si k němu pouze pro recept na antikoncepci.Vyšetření trvá půl minuty, vše odbyde, aby měl klid a nechce s vámi nic řešit.V těhotenství, když mi dělal UTZ jsem z něj tahala jinformace jak z chlupaté deky, nic neřekl, nic nebylo na jeho zastaralém ultrazvuku vidět,udělal ultrazvuk během minuty a páá, přijďte za 3 týdny.Asi 2 měsíce jsem měla bolesti břicha, když jsem šla k panu Botkovi, řekl mi (ANIŽ BY MĚ VYŠETŘIL) že to mám z antikoncepce.Když jsem k němu šla po třetí se stejným problémem a poprosila ho, aby mě vyšetřil, tak se jen "podíval" prstem a řekl že to mám z antikoncepce.Přešla jsem k jinému lékaři, ten mi udělal okamžitě UTZ a zjistil mi velkou cystu.Takže k panu Botkovi už nikdy více!

Já osobně pana doktora NEDOPORUČUJI.Má naprosto divný přístup k pacientkám, nic nepoví, na vše se musím vyptávat, on odpoví jedním slovem, je hodně flegmatický a co mě dost rozčiluje je jeho ultrazvuk, který je jak z doby krále klacka.
Už jsem od něj utekla a jsem za to tedy dost ráda, protože můj současný gynekolog,to je něco úplně jiného a vím, že mi narozdíl od pana Botky, nic nezanedbá.

Velmi vtřícný a vždy poradí své práci rozumí a vše dobře vysvětlí.

Mě nejvíc dojímá,jak bojovnice třímající plamenný meč v ruce a dští na Botku špínu nejsou schopné se pod své bláboly ani podepsat.Jděte do háje,pipky.

Šebková Borovany

ten nejhorší co znám

U pana doktora Botky jsem byla naposledy, kdyt byl v T.S. krátce, šla jsem za ním s tím, že mám nějaké zdravotní problémy a myslím si, že by to mohlo být z HA jestli by mi nepředepsal jinou, jen mi řekl, že neví proč by mi měl HA měnit. Víc jsem neřešila a přešla jsem k jinému lékaři, který se mě v první řadě zeptal proč ještě beru tuto HA, aniž bych mu cokoliv říkala, a nabídl mi jinou šetrnější. Ovšem na druhou stranu musím souhlasit s tím, že pan doktor je vynikající porodník. Byl u porodu mého syna a mohu jen chválit.