Ústecká 3039, Kladno
Dermatovenerologická praxe (mapa)

Paní doktorka mi sice navrhla několik možností léčby, ale i diagnóz. Chápu, že z kůže se toho asi moc poznat nedá, ale aby mi někdo řekl, že mám lupenku, ale dal mi na ni jen mastičku, která nepůsobí, tak je to moc. Nevím, co si mám myslet.

S paní doktorkou jsem velmi spokojení, jí vedená léčba je bez problémů. Vždy vysvětlí problém srozumitelně i laikovi a nabídne několik možností jak dále postupovat s jejich pozitivy i negativy.
Objednávání na čas je bez problémů, ale dá se přijít i bez objednání a většinou se na řadu dostanete.

Jenom menší připomínku bych měl k síle hlasového projevu - je zkrátka potřeba si zvyknout že paní doktorka šeptá. Na druhou stranu, vzhledem k povaze odbornosti, je mohdy dobře že obsah rozhovoru neslyší i zbytek paneláku kde ordinace sídlí.

Paní doktorku můžu vřele doporučit. Je velmi ochotná a milá. Vždy všechno dobře vysvětlí. a navíc u ní v čekárně člověk nestráví dvě hodiny a pokud může vezme vás i bez objednání, což dneska je spíše u lékařů ojedinělé.

výborná a milá paní, mohu jen doporučit :)milan

Paní doktorka mi vždy poradila, pomohla a vše vysvětlila, jak v problému u mě tak i u naší 8měsíční holčičky... Doporučuju a jsem moc spokojená a zas příjdu "až bude problém" :D

Perfektní paní doktorka, milá hodná, obětavá, pracuje rychle, ale pečlivě, dokáže vyléčit, poradit a i povzbudit. Lepší nehledejte - neexistuje.

velmi dobrý

paní doktorka je milá sympatická můžu jen doporučit

Dermatologa člověk navštěvuje vždy s určitým ostychem a napětím. U paní doktorky Fraňkové bylo toto téměř okamžitě odstraněno. Po několika návštěvách mohu zkonstatovat, že její přístup k pacientům je vstřícný a vlídný, člověk nemá pocit, že paní doktorku obtěžuje nebo že ji práce nebaví, její diagnózy byly vždy přesné a doporučená léčba efektivní. Konkrétní léky vybírá vždy s ohledem na finanční možnosti pacienta. Vřele doporučuji.