Pavlína Fraňková, dermatolog Kladno

MUDr. Pavlína Fraňková

Uložit

Dermatolog Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Ústecká 3039, Kladno
Dermatovenerologická praxe

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient

Paní doktorka mi sice navrhla několik možností léčby, ale i diagnóz. Chápu, že z kůže se toho asi moc poznat nedá, ale aby mi někdo řekl, že mám lupenku, ale dal mi na ni jen mastičku, která nepůsobí, tak je to moc. Nevím, co si mám myslet.

S paní doktorkou jsem velmi spokojení, jí vedená léčba je bez problémů. Vždy vysvětlí problém srozumitelně i laikovi a nabídne několik možností jak dále postupovat s jejich pozitivy i negativy.
Objednávání na čas je bez problémů, ale dá se přijít i bez objednání a většinou se na řadu dostanete.

Jenom menší připomínku bych měl k síle hlasového projevu - je zkrátka potřeba si zvyknout že paní doktorka šeptá. Na druhou stranu, vzhledem k povaze odbornosti, je mohdy dobře že obsah rozhovoru neslyší i zbytek paneláku kde ordinace sídlí.

Paní doktorku můžu vřele doporučit. Je velmi ochotná a milá. Vždy všechno dobře vysvětlí. a navíc u ní v čekárně člověk nestráví dvě hodiny a pokud může vezme vás i bez objednání, což dneska je spíše u lékařů ojedinělé.

výborná a milá paní, mohu jen doporučit :)milan

Ověřeny pacient

Paní doktorka mi vždy poradila, pomohla a vše vysvětlila, jak v problému u mě tak i u naší 8měsíční holčičky... Doporučuju a jsem moc spokojená a zas příjdu "až bude problém" :D

M
Ověřeny pacient

Perfektní paní doktorka, milá hodná, obětavá, pracuje rychle, ale pečlivě, dokáže vyléčit, poradit a i povzbudit. Lepší nehledejte - neexistuje.

M

velmi dobrý

M

paní doktorka je milá sympatická můžu jen doporučit

P

Dermatologa člověk navštěvuje vždy s určitým ostychem a napětím. U paní doktorky Fraňkové bylo toto téměř okamžitě odstraněno. Po několika návštěvách mohu zkonstatovat, že její přístup k pacientům je vstřícný a vlídný, člověk nemá pocit, že paní doktorku obtěžuje nebo že ji práce nebaví, její diagnózy byly vždy přesné a doporučená léčba efektivní. Konkrétní léky vybírá vždy s ohledem na finanční možnosti pacienta. Vřele doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti