Psychiatrie
Havlíčkova 3, Hodonín

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Paní doktorka je nejlepší s jakou jsem se setkal.Lidský přístup,dříve jsem chodil k p.Lachmanovi a je to 100:1.Jsem velice rád že jsem změnil lékaře.Moc děkuji.

Když jsem byla na pokraji svých sil a myslela jsem, že pro mě život ztratil cenu, kamarádka mě doslova dotáhla k paní MUDr. Doležalové. A jsem za to dodnes vděčná. Nevím, zda existuje laskavější, vlidnější člověk s vyššími odbornými znalostmi. Já jsem v ní přesně tohle našla a v mých očích mi nejen obrátila život naruby, ale zřejmě ho i zachránila. Moc děkuji :-)

Skvela lekarka s vynikajicim pristupem ktery se neda srovnat s mym minulym psychiatrem

velice příjemná paní doktorka,která mi moc pomohla,za to ji moc děkuji

Dobrý den paní MUDr. Doležalová, ke které jsem se zaregistrovala po přestěhování mi po asi 10 letech vleklých problémů pomohla prakticky ihned jinou skladbou léků. Proto mohu jen doporučit. Vynikající komunikace i zacházení s pacientem jako sobě rovným . Jsem opravdu vděčná. Petra Chýle

paní doktorka je můj v pořadí druhý odborný lékař-psychiatr(krom dr.v PL)
a i když jsem u ní byla teprve dvakrát,nedám na ní určitě dopustit.Před tím jsem chodila k dr.Klimentovi v Kyjově.A ten paní doktorce nesahá hlavně svým přístupem ani ke kotníkům.Po každé jeho návštěvě mě dokázal tak rozhodit,že jsem byla další dny úplně na dně.A ikdyž paní doktorka nemá tolik let praxe jako dr.Kliment,určitě se chová k pacientovi lidštěji.Už po první návštěvě jsem byla rozhodnutá,že budu moc spokojená s paní doktorkou.Doporučila mi ji má taky skvělá obvodní lékařka dr.Čejglová-a měla pravdu.V.H.

Je citlivá, má pochopení pro problémy jiných , má lidský přístup k pacientům.
Také se mi líbí přístup sestřičky, dobře organizuje chod ordinace a sama v případě potřeby vyslechne a poradí.
Marie

ochota která se dnes nevidí,moc děkuji

Skvělá doktorka, lidský přístup, citlivá, umí naslouchat.

Lepší psychiatr není široko-daleko.Děkuji.