Opavská 57, Kravaře

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Tato paní doktorka je prostě báječná, úžasná, nejlepší !!! Chodíme k ní všichni a jsme naprosto spokojení...Nedáme na ni a ani na její bezvadnou sestřičku dopustit. Nikita a spol.

Paní doktorku miluje celá naše rodina .)

Pani doktorka je skvela,jeji profesionalni pristup, ochota vyjit vstric , klidek a pohoda...na to se u pani doktorky Staskove muzete spolehnout. Nechala jsem si okorunkovat cely vrsek, a pani doktorka to i spolu s sikovnou zubni technickou zvladla za 2 tydny!!! Klobouk dolu a dekuji!!!

Mam s ni špatne skušenosti

je to skvělá mladá paní doktorka a jí k ní s dětmi chodím velice ráda...je milá a komunikace s ní je velmi příjemná.............

Milá, mladá, krásná, chytrá a vtipná paní doktorka, která své praci rozumí a skvěle se doplňují se sestřičkou :-) Jen kdyby neměla rády ty karafiáty :-))))))))) R.B.

K paní zubařce chodím pravidelně, ráda a vždy beze strachu. Je velice příjemná a milá k lidem. Vše vysvětlí, zdělí vám jaký je problém a jak bude postupovat. Rovněž je velice hodná k dětem.Chodíme k ní celá rodina. Jen nevím jestli přijímá nové klienty, má totiž již mnoho pacientů! Lenka

Perfektní přístup, skvělá práce a vždy s úsměvem. Láďa Czerný

Paní zubařka Stašková je nejlepší co znám!! Zákrok vysvětlí, všechno provádí rychle, bezbolestně s hlavně profesionálně. Jsme u ní celá rodina, stojí nám za to jezdit za ní až z Kolína!!!! Opravdu vynikající lékařka!!

Paní dr. je vynikající lékařka, milá, usměvavá, perfektně vše vyvětlí!!
U pár stomatologů jsem už byla, ale nikdy jsem tak lidský přístup nezažila.
Skvěle pohovoří jak s dospělými, tak s dětmi:-))
Můj syn, který měl od malinka fóbii ze zubaře,že se nechtěl nechat nikde ošetřit..
Paní dr. si ho získala svým milým a lidským přístupem a jeho fóbie zmizela, jako když mávnete kouzelným proutkem a na kontroly chodí s úsměvem na tváři:-)).
Velké díky paní doktorce!! Jste skvělá!!
Už tam chodíme celá rodinka:-))