Adresa

Ordinace pro děti a dorost
Českobudějovická 448, Kaplice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

paní doktorka doležalová je výborný pediatr, nejen svými znalostmi v oboru a dlouholetými zkušenostmi, ale i přátelským a lidským přístupem, bez jakýchkoliv známek povyšování. snaží se za jakékoliv situace poradit a pomoct, nemá problém ani přijet za svými malými pacienty o víkendu k nim domů.

Prostě tomu rozumí.

Pani doktorka Růžičková je opravdu perfektní pediatr.Jsem s ní velice spokojená.Jak po profesionální,tak po osobní stránce.


Je to skvělá doktorka jak po profesionální, tak osobní stránce. Zrovna tak sestřičky tam vždy byly hodný a vstřícný.


H

Pani doktorka dokáže být oběktivní, ale jen k určitým lidem , lidé kteří ji nesedí jako například z rozvrácených rodin - dokáže pěkně ledabile dobít a na akutní zánět slepého střeva jim třeba dá kapičky hylak, že je to tím že určitě sníte něco nevhodného, ke mě dokázala být i pěkně surová, k jiným maminkám mluví velice afektovaně, přeslazeně - uf jsem rád že jsem dospělí a že už nikdy k ní nemusím , ani svoje děti k ní nikdy nepřihlásím! Pani doktorko žijete v jiném století a děti nemohou za to z jakých rodin či poměrů pochází. Na slabé jste netaktní!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

K paní doktorce jsem chodila dávno a byla jsem s ní velice spokojená. Vždy dobře poradila a nikdy nic nezanedbala. Mohu doporučit.


I

Paní doktorka má mé dcery od malička a kdykoliv se vyskytla nějaká nemoc vždy mě seznámila podrobně s léčbou, její přístup k dětem je příkladný.Pozornost si zaslouží i sestřička,dcery se nikdy nebály návštěvy lékaře a to svědčí o profesionálním přístupu.


E

Paní doktorka je chytrá-ví o čem mluví.Je milá-chodila jsem k ní už já a teď tam chodím i s mou dcerou.Děkujeme za lidský přístup..


R

Neuvěřitelně mě podržela,když se ukázal po narození syna problém.Telefonovala mi několikrát do Prahy a snažila se mě uklidnit a vše mi vysvětlit,aby mě uklidnila.Nakonec vše dopadlo na výbornou a já jí ještě jednou touto cestou moc děkuji za její lidský přístup a zájem o své malé pacienty i jejich rodiče:-)


J

Pani doktorka je moc milá, příjemná a hodná na děti, má velkou trpělivost, i sestřičky jsou velice hodné. Často lituji, že už jsem dospělá a nemohu být stále její pacientkou, své miminko zaregistruji určitě u této doktorky...


Došlo k chybě, zkuste to znovu