Ordinace pro děti a dorost
Českobudějovická 448, Kaplice

paní doktorka doležalová je výborný pediatr, nejen svými znalostmi v oboru a dlouholetými zkušenostmi, ale i přátelským a lidským přístupem, bez jakýchkoliv známek povyšování. snaží se za jakékoliv situace poradit a pomoct, nemá problém ani přijet za svými malými pacienty o víkendu k nim domů.

Prostě tomu rozumí.

Pani doktorka Růžičková je opravdu perfektní pediatr.Jsem s ní velice spokojená.Jak po profesionální,tak po osobní stránce.

Je to skvělá doktorka jak po profesionální, tak osobní stránce. Zrovna tak sestřičky tam vždy byly hodný a vstřícný.

Pani doktorka dokáže být oběktivní, ale jen k určitým lidem , lidé kteří ji nesedí jako například z rozvrácených rodin - dokáže pěkně ledabile dobít a na akutní zánět slepého střeva jim třeba dá kapičky hylak, že je to tím že určitě sníte něco nevhodného, ke mě dokázala být i pěkně surová, k jiným maminkám mluví velice afektovaně, přeslazeně - uf jsem rád že jsem dospělí a že už nikdy k ní nemusím , ani svoje děti k ní nikdy nepřihlásím! Pani doktorko žijete v jiném století a děti nemohou za to z jakých rodin či poměrů pochází. Na slabé jste netaktní!

K paní doktorce jsem chodila dávno a byla jsem s ní velice spokojená. Vždy dobře poradila a nikdy nic nezanedbala. Mohu doporučit.

Paní doktorka má mé dcery od malička a kdykoliv se vyskytla nějaká nemoc vždy mě seznámila podrobně s léčbou, její přístup k dětem je příkladný.Pozornost si zaslouží i sestřička,dcery se nikdy nebály návštěvy lékaře a to svědčí o profesionálním přístupu.

Paní doktorka je chytrá-ví o čem mluví.Je milá-chodila jsem k ní už já a teď tam chodím i s mou dcerou.Děkujeme za lidský přístup..

Neuvěřitelně mě podržela,když se ukázal po narození syna problém.Telefonovala mi několikrát do Prahy a snažila se mě uklidnit a vše mi vysvětlit,aby mě uklidnila.Nakonec vše dopadlo na výbornou a já jí ještě jednou touto cestou moc děkuji za její lidský přístup a zájem o své malé pacienty i jejich rodiče:-)

Pani doktorka je moc milá, příjemná a hodná na děti, má velkou trpělivost, i sestřičky jsou velice hodné. Často lituji, že už jsem dospělá a nemohu být stále její pacientkou, své miminko zaregistruji určitě u této doktorky...