Pavla Mahdalová, pediatr Jablunkov

MUDr. Pavla Mahdalová

Pediatr Více

Školní 388, Jablunkov
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Velmi ochotná a dobrá lékařka. Má trpělivost i s nespolupracujícími pacienty :-) Nepředepisuje hned antibiotika. Vždy má malou sladkou odměnu za statečnost pro dítko. Udělá si čas a vše důkladně vysvětlí a probere s rodiči. Po dobrých zkušenostech s lékaři ze zahraničí, jsem měla obavy z přístupu českých doktorů. Musím však říci, že paní doktorka je super. Doporučuji všem.

Dobrý den,rozhodli jsme se pro změnu doktora a přešli k paní doktorce Mahdalové, jelikož jsme prodělali několi angín hned za sebou. Paní doktorka nám nasadila jiné léky a léky povzbuzující imunitní systém a od té doby jsme bez potíží, jsme velice spokojení s jednáním i přístupem. Heczková

Jestli mohu mluvit za nás a nešeho syna který je velmi těžce nemocen tak musim paní doktorku jen doporučit, vstřicna paní doktorka která nam v mnoha věcech pomohla. Kežby takovych lekařu bylo víc.

Náhodou jsem narazil na tyto stránky. Musím napsat, že p. Mahdalová je opravdu skvělá lékařka i diagnostička, chodil jsem k ní od malička v podstatě až do dospělosti a vždy naprostá spokojenost. Jednoznačně doporučuji.

Jsem velice spokojená,mé 3 deti ji mají moc rády,nebojí se ani očkování (ani odběru krve je-li to nutné). Velmi milá a chápajíci vůči dětem i maminkám.

Velmi milá, komunikatívní, kdykoliv se potřebuji, byť jen telefonicky, poradit
ochtně mi poradí. Děti rády navštěvuji tuto paní doktorku. Já jako matka jsem s ní maximálně spokojená

Ochotná a dobrá lékařka, nepředepisuje antibiotika, pokud to není nezbytně nutné.