Soukromá lékařská praxe
T.G. Masaryka 187, Český Krumlov

Tohle je člověk, který v ordinaci dává přednost svým známým. Čekám tam 3 hodiny, aby pak řekla: "Jé ahoj Miluško, co tady děláš?" A pak už jen bouchnou dveře a slyšíme 20 minutové štěbetání za dveřmi. A to je jedna z věcí. Když přijdete do ordinace, vezme vaši kartu podívá se do ní a zeptá se, v jakém roce jste měla meningokoka? A čeká na vaši odpověď, ačkoli vy marně pátráte v hlavě jestli to bylo 2002 či 2003. Nechává vás vydusit do poslední chvíle. Věčně je rozmrzelá, nepříjemná a arogantní. Její sestra je to samé v bledě modrém, nejspíš chytla móresy od doktorky.

Paní doktorka mi vždy pomohla a dá se říci,že nejen mne,ale i mému tenkrát nenarozenému dítěti zachránila život.Já jsem nedávno prodělala meningitidu a paní doktorka mne hned poslala do nemocnice,kde mi potvrdila lumbálka nález.Paní doktorce MOC děkuji,jsem jí nesmírně vděčná !

Jsem rád,že jsem registrován u pí doktorky Bickové.Mohu o ní říci jen to nejlepší.

Jsme s paní doktorkou velmi,velmi spokojeni!Je pečlivá,svědomitá,nic nenechá náhodě!Jsme rádi,že ji máme.

MUDr. Bicková vždy určí správnou diagnózu, jsem s ni velmi spokojená.

Paní doktorka se jistě minula povoláním. Nejsem s ní absolutně spokojená, proto jsem přešla k jinému lékaři. Nejsem číslo, jsem člověk a proto chci, aby tak se mnou a ským koliv jiným bylo zacházeno.

Jsem s p.doktorkou moc spokojena ,vzdycky mi pomohla nic nenecha nahode,dobre vysetri a jsem rada ze ji mam.Vzdycky mi pomuze a o tom to je.Vsechno si umi uhlidat jsem s ni spokojena.

S paní doktorkou Bickou jsme velmi spokojení.Děkujeme

Velice milá paní doktorka s ohromnou pamětí! Nenechá nic náhodě :o)

nikdy nme neodbyla