Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Msgr. B. Staška 2, Domažlice
Neurologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Neurologická ambulance Epilepsie, středně těžká triparéza po DMO

Pan doktor Pavel Zeman je skutečným špičkovým odborníkem ve svém oboru neurologie. Do jeho ordinace docházím od podzimu 2005 a jsem s jeho péčí a přístupem k mým zdravotním problémům naprosto spokojený. Upřímně mohu říct, že mi pan doktor v rámci mých zdravotních postižení viditelně pomáhá. Například než jsem do jeho ordinace začal docházet, chodil jsem za pomocí Francouzských holí a dnes? Dnes dokáži menší vzdálenosti ujít bez zmiňované opory holí, za což jsem mu nesmírně vděčný a samozřejmě nejen za to. Naprosto s čistým svědomím tohoto lékaře vřele doporučuji, protože jeho přístup k pacientům a následná léčba či zmírňování projevů neurologických omemocnění je na veliké výši a úrovni. Pane doktore, pokud budete číst toto mé hodnocení: "Děkuji Vám za vše, hluboce si Vás vážím a je mi potěšením Vaší ordinaci doporučit potřebným nemocným. Richard Kalferst, Domažlice.

P
Ověřeny pacient
Umístění: Neurologická ambulance

Jelikož mi to tady pořád ukazuje ,že píšu urážlivá slova,tak to napíšu asi takhle.K tomuto lékaři už nikdy více,Chodila sem k němu více jak 5let a při každé návštěvě u něj jsem dostala prášky a žádná vyšetření.To je jeho léčba.Ale nejradši bych tu byla sprostá,ale to mi pak příspěvek nezveřejní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Největší nedostatky:
Špatné zjištění zdravotního stavu.
Léčení vzdálně připomínajicí jako ,,moribundus'' až na ten cíl.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Jakoby všechna výše uvedená kladná hodnocení psal jeden a tentýž člověk. Děkuji, ale s tímto "lékařem" bych se nerada ještě někdy setkala. Jako člověk i jako doktor = naprostý propadák. Zažila jsem s ním 7 měsíců pošklebování, výsměchu, naprostého tápání, neodbornosti. Připadala jsem si, jako když chodím na kontroly k ševci či elektrikáři. Ti by mi snad pomohli víc. Určit diagnózu, to snad ani neví, co to je. A poslat na nějaké vyšetření, to jsem za 7 měsíců vůbec nezažila. Ještě že se o mě postarali "cizí" doktoři. Kteří přišli na to, co mi vlastně je, poslali mě na vyšetření. Tento člověk se nikdy nesnížil k tomu, aby akceptoval správnou diagnózu a výsledky vyšetření od jiných. Nejhorší na tom ovšem je, že můj úraz se nepoznán a neléčen dostal do chronického stadia, takže teď čekám už 8 měsíců na přírodu, jestli mi pomůže. Pokud chcete někdo přijít o zdraví, nebýt schopen chodit do práce, kterou máte rádi, vřele Vám doporučuji tohoto doktora. Beze srandy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Tento lékař je opravdovým odborníkem ve svém oboru.Díky jemu a jeho péči jsem stále pohyblivý aspoň o fr.holích a né už na inv.vozíku.Moc děkuji za prvotřídní péči.

B
Ověřeny pacient

Výborny lékař, proesionální vystupování, dokáže informovat pacienta o diagnoze, poradit s léčbou, prostě lékař na svem místě...

M

Tento lékař je velmi dobrým odborníkem.Je vidět že jej práce lékaře zajímá a snaží se vždy řešit zdravotní problém.Velmi slušné a skvělé vystupování.

A

Výborný lékař, který Vás vždy přesně informuje o diagnoze, způsobu léčby, možných alternativách, důsledcích... Skvělé vystupování. Člověk na svém místě.

Z

Je to lékař,který je lidský a velmi dobrý odborník.Konzultuje s pacientem problem a pak se snaží vše vyřešit.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

J
Ověřeny pacient

Je specialista na svém místě,který dovede pomoci.Děkuji.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti