Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Horská 64, Trutnov
Sam. ordinace PL - gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient

Mě p,doktor vždy pomohl. Smůla , že není v ordinaci pravidelně,jak bývávalo, proto jsem přešla k p.doktorce Koulové, kterou najdu v ordinaci pravidelně.

J
Ověřeny pacient

Podle mého názoru je pan doktor velmi příjemný. Nebyla jsem u něho dlouho. Měla jsem vážné zdravotní problémy, ale protože jsem v tom období měla i psychické problémy, tak pan doktor usoudil, že ty gynekologické problémy jsou k tomu. Odešla jsem k Dr. Červíčkovi, který můj problém - endometriózu - vyřešil. Ale nestěžuju si na pana doktora Trpáka. Každý se může splést.

Ověřeny pacient

pro: dodano 2010-04-10 21:27:11

víte, on je někdo i inteligentní a chytrý, tak používá tato slova úplně běžně, hlavně, pokud třeba studuje lékařské obory. ne všichni mají základku.

K tomuto sympaťákovi mám velkou důvěru, byl mým prvním gynekologem. Je LIDSKÝ, to se u lékařů vidí málokdy. Nebyl problém se s ním radit, lékařsky orientovaným studentkám popisuje i co vidí na ultrazvuku. V ordinaci mi chybí, musím ted chodit jinam...Jew trapné, jak vylezla na povrch žaloba současně se senátorskou funkcí!!! Lékaři balancují mezi životem a smrtí, chyby ale hledejte na ministerstvu a jiných lékařů, ne tak "slavných", hlupáci!!!

Dnes již v Trutnově několik let nebydlím, ale pokud jsem bydlela, byla jsem pacientkou pana doktora Trpáka. Vždy jsem měla pocit, že jsem u dobrého odborníka, který nikdy nic nezanedbal, vždycky byl pečlivý a vstřícný.

Ověřeny pacient

VINIKAJICI DOKTOR ZACHRANIL MI ŽIVOT CHODIM K NĚMU UŽ PATNACT LET VŽDY MI DOBŘE PORADIL CHVALA JEMU

L
Ověřeny pacient

Nejsem tedy zdavotnice, takže nedokáži posoudit problém zcela do hloubky, ale když gynekolog, není schopen poznat rozdíl mezi těhotenstvím a zánětem slepého střeva, asi patří trochu někam jinam a ne do ordinace.

P

To je opravdu profesionální pohled zdravotníka :-)

L

Odpověď na poznámku z 27.2.2009
Poloha koncem pánevním není žádná komplikace těhotenství,ale pouze porodu.Těhotenství bylo přesto zdravé a nekomplikované!A právě proto,že tento problém u rodičky byl,měl se pan doktor ujmout porodu sám.NEBYL NA TELEFONU,ale normálně na oddělení.Sloužící lékař je vždy přímo v nemocnici-alespoň tady v Trutnově!Na Ordinaci v Růžové zahradě se občas podívám,ale můj profesionální pohled zdravotníka se tím nemění.Nevidím důvod,proč by neměli být o tomto prohřešku pravdivě informováni ostatní budoucí maminky,když v televizi i novinách jsou jen lži!!!

Nedoporučuji. Při rozhovoru o mých potížích jsem si připadala, že jsem na psychiatrii. Za moji bolest v podbříšku si přece můžu sama. Dle jeho slov je to psychika. Na konec to byl slepák

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti