Gynekologická ambulance
Krátká 18, Vimperk

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Profesionalita, ochota, lidskost, smysl pro humor i schopnost uklidnit. Platí pro pana doktora i sestřičku. Chodím sem velmi ráda už téměř 20 let.

Pan doktor i sestřička jsou super,vždy poradí,vyslechnou...Chodím k nim ráda- a že jsem tam za poslední dva roky byla furt :) (2 těhotenství za sebou)

Nejlepší doktor z Vimperka,vyslechne,poradí,pomůže. Má také úžasnou,nejhodnější, nejusměvavější sestřičku co znám. Jediný doktor ke kterému chodím bez strachu :)

Dobrý den, u pana doktora jsem byla jenom díky tomu, že můj gynekolog měl dovolenou. Je to dobrý odborník, ale na mě působil neosobně a chladně. Sestřičku má velmi milou a příjemnou. Ale kdybych nemusela, tak tam nejdu.

Naprosto souhlasím se všemi hodnoceními, pan doktor je velký profesionál s vtipem, vždy vyslechne a vždy poradí. Sestřička je úžasná, nejpoctivější, nejveselejší a nejochotnější mezi sestrami, co jsem kdy navštívila. Zasluhuje poklonu. Vlastně oba.

Fajn člověk, který mi vždy pomohl, dojížděla jem za ním 30km, bohužel jsem přišla o manžela o auto i o práci a tak jsem přestala mit možnost dojíždět tak daleko a musela jsem volit lékaře v místě bydliště.

Pan doktor je velice príjemný a ochotný...pri výskytu problému dokáže vše dukladně vysvětlit...

S panem doktorem jsem velmi spokojena, když jsem jako těhotná hledala gynekologa z důvodu přestěhování vzal mě bez jakýchkoli diskuzí... Je opravdu pečlivý, velmi lidský a všechno vysvětlí. Sestřička je moc příjemná a milá. Oba dva se při své práci chovají tak nějak přirozeně, takže ze mě pokaždé spadne takový ten mírný stres z toho, že jsem vlastně u lékaře :)

Jsem s ním naprosto spokojena

naprosto profesionalny pristup!