Gynekologická ordinace
Náměstí 767, Nýrsko

JE VELMI DOBRY A CHYTRY PROSTE VYBORNY DOKTOR PRO ZENY PORADI VAM ZE VSIM

K panu doktorovi jsem chodila během prvního těhotenství. Péče se mi zdála ucházející jen do té doby, než jsem se od jiných maminek po porodu dozvěděla, že podstupovaly v těhotenství třeba ten test na cukrovku (i když pan doktor věděl, že v rodině cukrovkáře máme a mně bylo více jak 25 let, tak mně na test neposlal). Že existuje nějaké kardiotokografické vyšetření(nevím, jestli jsem název uvedla správně) ke konci těhotenství, to jsem také nevěděla, až když jsem přišla k porodu. A když jsem byla v 38tt a pan doktor měl mít 14 dní dovolenou, tak mě poslal na kontroly do nemocniční ambulace. Když jsem tam přišla, s tím, že mne tam posílá můj lékař, tak se moc divili, co u nich ještě hledám, že jsem se měla hlásit už na porodnickém oddělení. Po těchto zkušenostech jsem se rozhodla raději přestoupit k jinému lékař i když to pro mne znamená dojíždění.

Pan doktor je moc milí a příjemný. Stejně tak sestřička. Každý problém vyslechne a najde řešení. Péče v těhotenství je na skvělé úrovni. Např. na test cukrovky mě poslal dřív než se běžně posílá (jak mi řekla diabetoložka). Díky tomu jsem se to, že cukrovku mam dozvěděla dříve a mohla už držet dietu. Neplatí se tam žádné vstupní nebo roční finanční dary (jak jsem se dozvěděla na této diskuzi u jiných lékařů). A čekací doba není tak strašná. Navíc má pracovní dobu i odpoledne což je dobré pro pracující pacientky