Kpt. Jaroše 1162/22, Hustopeče
Ordinace (mapa)

s panem doktorem jsem velice spokojená, je ochotný, vždy nám pomohl, má velmi dobré vybavení

X

Pan doktor je v elmi dobrý operatér, máme s ním po chirurgické stránce velmi dobré zkušenosti. Je ochotný pomoct i v jeho neordinační hodiny. Chválím

Velni špatné zkušenosti..

Asi měsíc mi léčil pan doktor Stehlík kocourka který měl horečky,nežral,krvácel z pusy a delší dobu už jen ležel v bolestech..ikdyž jsme k němu chodila každý den(celé léčení mě stálo za celý měsíc 6.000Kč),kocour na tom byl čím dál víc hůř.nemoc označil jako žloutenku a 40horeckách ho chtěl v sobotu operovat(uspat a provést extrakci) ,což jsem ten den odmítla,protože v jeho stavu nebyla žádná šance na to aby se probral z narkozy..Jenomže v neděli jsem pro něj potřebovala léky na bolest (pan doktor naštěstí neděli neordinuje) a tak jsem musela do Hodonína.Až tam mi paní doktorka řekla ,že kočičí žloutenka je smrtící,nevyléčitelná nemoc.Doted se divím že pan "doktor "Stehlík nudělal krevní testy,ty totiž pak prokázaly Kalicivirozu-né žloutenku!!v den kdy se začalo léčení na správnou nemoc se kočce po měsíci srazila horečka,kocour začal papat a po měsíci,kdy byl silny a zdravy mohl nastoupit na sal.v hodoníně nás měsíc léčení a oparce vyšlo na 3.000,což je oproti předchozího,neúspěšného léčení k ničemu zadarmo.Dnes už je to zase zdravý kocour.Do ted kroutím hlavou nad postupy pana Stehlíka.Doporučuji paní doktorku Vinčařovou z HO

Důkazem je před rokem provedená úspěšná operace zhoubného nádoru u tehdy 14tiletého pejska, což odmítli i na Vysoké škole veterinární v Brně s doporučením utratit jej. Letos jsme oslavili pejskovy patnácté narozeninny a stále nám projevuje radost.