Neurologická ambulance
Purkyňova 36, Vyškov

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Já chodám k Dr.Šmerkovi léta jako pacient po těžké, úrazu hlavy a nemohu na něj dopustit. Ing.Fertö Vyškov.

Velmi ochotný a hodný pan doktor. K dětem se moc hezky chová. Vyslechne, je vstřícný, poradí a snaží se pomoci. Jsem maximálně spokojena - doporučuji!!!

Velmi vstřícný a lidský přístup k pacientům.

K panu doktorovi chodim (nebo spis byla jsem vodena maminkou :-)) uz od malicka. Vzdy byl mily, trpelivy. A nikdy nic nezanedbal

Velmi erudovaný a velmi ochotný doktor,který velmi dobře dokáže pacienta pochopit a uklidnit.Dokáže se vžít do psychického stavu pacienta,což jinde pacient nenachází.Pacient není pro něho jenom další případ.

K panu doktorovi chodím již léta s těžce nemocnou dcerou i já k němu chodím a jsem velice spokojená je velice lidský a ohleduplný k lidem,velice pečlivý.Všem velice doporučuji.

Velmi ochotný,příjemný,odborník

Dobrý odborník, příjemný a milý člověk.V dnešní konkurenci, mohu jen doporučit.

Párkrát jsem pana doktora navštívila a je velice dobrý a hodný doktor,doporučuji.

Příjemný, vstřícný velice doporučuji, navštěvuji jej již 22 let od dětství. Nikdy jsem s nám neměla problémy