Hroznětínská 350, Ostrov
Chirurgická ambulance

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Měla jsem tu čest pracovat s panem doktorem Sládkem na chirurgickém oddělení v nemocnici v Ostrově hned po ukončení zdravotnické školy.Za vše,co umím děkuji pouze jemu.Byl to jeden z nejlepších lékařů,s kterými jsem pracovala a dobré vztahy jsem s ním měla i po jeho odchodu do soukromé praxe.Velice pomohl mě i celé mé rodině.
"Děkuji Vám pane doktore za vše a nikdy na Vás nezapomenu.Pro mě zůstáváte tím nej.a ať si každý říká,co chce."

Š

Výborný lékař. Vždy k nám byl velice laskavý, mám na něj jen ty nejlepší vzpomínky, ať už se týkají ošetření mých nebo mého syna.

Nikdy jsem nepoznala lékaře, který by měl tak báječně vyvinutý cit pro své opravdové pacienty. Pan doktor Sládek, byl doktor s velkým "D". Odborník na svém místě. Jak již někdo uvedl v předchozích hodnoceních, choval se ke každému, tak, jak si kdo zasloužil a sám se choval. Po létech, která jsem měla tu čest ho znát mohu říct, že odešel na věčnost jeden z nejlepších chirurgů. Jsem z této ztráty smutná a mohu už jen říci:
"DOKTORE DÍKY, v mém srdci vám vždy zůstane místečko za vaši péči o celou mou rodinu".

Je ho velká škoda a všem nám bude chybět,je nám líto...

Jeden z nejlepších chirurgů, které jsem kdy potřeboval. Chlap na svém místě, upřímný, ještě jsem ho nepoznal ve špatné náladě a vždy velmi ochotný pomoci v jakémkoliv případu. Super

Souhlasím s vámi,už k němu nejdu

rozhodně nedoporučuji,arogantní!

velice arogantní,náladový,nedoporučuji

Táákže pan doktor Sládek je úplně úžasnej. Je s nim sranda a rozesmál by vás snad i kdyby vám řezal nohu:-), je příjemnej a hlavně šikovnej.

Výborný lékař, vždy pomohl vyřešit problém. Je to jedinečný praktik. Všem mohu jen doporučit.