Tyršova 21, Nový Jičín
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Při návštěvě dětské pohotovosti,vás pan doktor uvítá slovy ,,co chcete,, s výrazem -obtěžujete,doufám,že na pana doktora víckrát na pohotovosti nenatrefíme.

Pan doktor Sikora je velice příjemný lékař,má vstřícnou duši nemohu na měj říci špatného půl slova vždy mi poradí a děti zněj nemají strach a to je pro mě osobně nejdůležitější pomoc když omarodíme.

Jsem velice spokojená. Doporučuji

Je to celkem dobrý lékař,s dobrý přístupem k dětem,jen dost náladový.

Jsem s panem doktorem velmi spokojená. Pomohl mi v hodně směrech co se týkalo atopického exekmu mé dcery. Doporučila bych jej každému rodiči.

Vynikající dětský lékař, vždy nám pomohl a má skvělý přístup k dětem. Máme k němu důvěru. NEJLEPŠÍ DĚTSKÝ LÉKAŘ!

S panem doktorem jsem velmi spokojena, vždy nám poradil, má kladný přístup k dětem a ty ho mají rády. Můžu jen doporučit.

Velmi profesionální a vstřícný přístup. K panu doktorovi si získáte důvěru, protože jeho přístupem k potížím vašich dětí máte pocit, že je tu právě jen pro vás. Léčí nejenom jako výborný lékař, ale také jako člověk, který má pro vás porozumnění. Děkuji a doporučuji.