Nemocnice s poliklinikou v Novém Jičíně
K Nemocnici 775/76, Nový Jičín

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Moje maminka zde zazila velmi neempaticky, arogantni a chladny pristup pri vice konzultacich s timto panem doktorem. Pana doktora nezajimalo ani nahlaseni vedlejsich ucinku lecby, jen zesmesnovani pacienta a jeho zdravotnich problemu. S takovym otresnym jednanim lekare se jeste nesetkala.

Bohužel nemůžu doporučit. Moje maminka již ordinaci nenavštěvuje kvuli jeho neempatickému jednání. Velmi doporučuji v případě, že Vaši starsi rodiče navštěvují - musí navštěvovat tuto ordinaci - prosim doprovazejte je, jelikož pan doktor se umí chovat velmi nevypočitatelně, neempaticky a bohužel umí být velmi arogantní, což vzhledem k tomu, že se pohybujeme v oblasti neurologie - můze napachat velke skody. Nesoudim zde jeho kompetence, ale z lidského hlediska a pristupu k pacientovi se v posledních dvou letech pan doktor bohuzel velmi vyrazne zmenil k horšímu.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou v Novém Jičíně bolest krční páteře

je to opravdu pán doktor s velkým D málo kde se pacient setká stím aby při vstupu do ordinace vám podal doktor ruku a opravdu pořádně vyšetřil a náležitě vysvětlil.Vřele doporučuji.

Skvělý chlap a doktor! Vřele doporučuji!

Opravdu skvělý člověk a lékař!! Mohu ho jen chválit pro jeho lidský přístup a vstřícnost....