Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. syn na stáhnutí kůžičky

Po přečtení recenzí jsem šla se svým rok a půl starým synem na urologický zákrok celkem dost vyděšená. Sestřička vylezla do čekárny hned si nás všimla působila nesympaticky ovšem po příchodu do ordinace byla výborná totéž pan doktor všechno mi vysvětlil a byl ochotný mi pomoct i v dalších dnech kdy už jsem léčbu měla zvládnout sama. Takže za mě výborný přístup.

Po přečtení zdejších recenzí jsem vyrazil na vyšetření značně nervózní.
Ano, sestra je prakticky bez emocí, otrávená svou prací, ale pan doktor příjemně překvapil. Profesionální přístup, vysvětlil, poradil - vše v příjemné atmosféře.

Po odborné stránce dpbrý,jinak působí nekomunikatvně až arogantně.Je to zřejmě zaviněno jeho povahovými vlastnostmi.

Přesně jako tady u pána, také jsem se k panu Puškáčovi nedostala, díky sestře. Nejprve jsem ráno zavolala, že mám doporučenku od doktora a že mám bolesti při močení a neustále mě to nutí na toaletu. Řekla tedy ať ihned přijdu. Počkala jsem si v čekárně a když sestra vyšla dívala se na doporučenku a na mne jakoby o tom hovoru nevěděla. Pak si mne zavolala dovnitř a tam mi oznámila, že má pan Puškáč od pondělí dovolenou a nemůže mne tedy vzít, nechápu proč, já bych si na ten výsledek ten týden počkala, když už čekám šest měsíců. Odkázala mne na paní Burianovou, v doporučence "škrtla" jméno pana Puškáče (sestry do toho prý psát nesmí) a tak jsem skončila u ještě více arogantní a bezcitné doktorky. Už nemám sílu na to jak si mne všichni doktoři přehazují jako horkou bramboru.

Horší než "velmi slabý", k panu doktorovi jsem se totiž vůbec nedostal.
Přišel jsem s akutním problémem (na žaludu se objevila žíla, která svědila - opravdu nic příjemného), sestřička se mě bez přítomnosti doktora zeptala, co mě trápí, načež mi oznámila, že dnes na mě pan doktor opravdu nebude mít čas a mám přijít za týden.
Neumím představit, že bych takto chodil týden do práce a navíc vůbec nevěděl, co mi je.
Jinde mě vzali ihned!

Plná čekárna není známkou kvality lékaře.Zjistěte si kolik urologů je na počet obyvatel a pak je jasný důvod plné čekárny.U pana doktora jsem již rok nebyl a doufám,že už k němu nikdy v životě nebudu nucen jít.Jinak oceňuji jeho odborné znalosti,ale jeho chování je dáno povahovými vlastnostmi a ty se změnit nedají.

Zatím bez problému.

Arogantní,nekomukativní.Po odborné stránce zkušený.

Zatím nemám s přístupem pana doktora problém. To netvrdím o sestrách.

Nejlepší urolog, kterého v kraji můžete najít. Svědčí o tom i denně přeplněná čekárna.