Pavel Marsch, gastroenterolog Chomutov

Gastroenterolog Více

Kochova 1185, Chomutov
Gastroenterologie

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Vstřícnost, hezký přístup .Kolonoskopie proběhla rychle a pohodě.Skoro bez bolesti a vše dopodrobna vysvětleno.

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Bohužel asi pan doktor neměl svuj den. Při vyšetření žaludku, jsem se tak moc bála a při mém upozornění, že injekce na uklidnění mi nezabrala , řekl že to prostě musím vydržet. Požádala jsem ho,že bych chtěla ještě jednu injekci,to odmítl, urazil se a odešel pryč.Sestřička ho pak zavolala zpět,vyšetření provedl,ale tak naštvaně,že to ještě týden bolelo.Lékař by se takhle chovat neměl.Už se nikdy nevrátím..,

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Včera jsem byl na kolonoskopii celkem po třetí v rozmezí cca 10 let a musím pochválit sestřičky za jejich laskavé a velmi příjemné jednání a pana doktora Marsche za jeho citlivý, profesionální přístup.
Pro všechny které toto vyšetření čeká - nebojte se, je to sice nepříjemné, ale nechá se to s přehledem vydržet.

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Veliká pochvala za profesiáonální a lidský přístup MUDR Marsche a sestřiček,jedná se o dobře sehraný tým,kterému se nedá nic vytknout,škoda,že není takových lékařů a sester víc.Strach ,který jsem měla před výkonem opravdu nestál zato.I.Hamplová

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Při mém vyšetření kolonoskopie, jsem se setkal z vynikajícím přístupem Mudr. Pavla Marsche a celého jeho týmu.
Moc děkuji za jejich profesionální přístup, ochotu a podrobného vysvětlení o vyšetření a zákroku.

Umístění: Gastroenterologie Bolesti břicha

Nejlepší lékař! Vše vysvětlí abych tomu pořádně rozuměla a je hodnej opravdu bych neměnila za žádnou cenu! ❤️

Umístění: Gastroenterologie vyšetření žaludku a střev

Díky genetické predipozici jsem byl u MUDr. Marsche už třikrát na vyšetření žaludku a střev. Dnes na kolonoskopii.¨
Musím vyzvednout naprostou profesionalitu celého týmu a velmi lidský přístup. Nebojte se tohoto vyšetření, opravdu to naprosto nic není a skoro necítíte, že do vás něco strkají. Za mně jednička s hvězdičkou.

Dnes jsem také byla na vyšetření žaludku u Mudr.Marsche v Chomutově a také musím velice pochválit jak sestřičku,tak i pana doktora,jsou sehraní a rychlí.Po celou dobu mě uklidňovali,byli milí a pan doktor mi vše vysvětlil.Moc jim děkuji a kéž by bylo více takových profesionálů,lidi by se nebáli vyšetření.Take bych nejraději dala šest hvězdiček.Novaková

Velice příjemný lékař a sestřičky. Jedinečný přístup k pacientům. Velice chválíme a doporučujeme. děkujeme za jejich péči a úžasný a lidský přístup
Hana Nováková
Ivana Dejlova

Pečlivý, zkušený lékař, který se snaží pomoci. Jak kolonoskopické, tak fibroskopické vyšetření provádí co možná nejšetrněji, rychle. Sestřičky jsou moc milé, hodné. Moc děkuji za péči a starost. Jednoznačně nejlepší gastroenterolog v širokém okolí. Kateřina M.