Pavel Marsch, gastroenterolog Chomutov

MUDr. Pavel Marsch

Gastroenterolog Více

Kochova 1185, Chomutov
Gastroenterologie

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Názory

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Včera jsem byl na kolonoskopii celkem po třetí v rozmezí cca 10 let a musím pochválit sestřičky za jejich laskavé a velmi příjemné jednání a pana doktora Marsche za jeho citlivý, profesionální přístup.
Pro všechny které toto vyšetření čeká - nebojte se, je to sice nepříjemné, ale nechá se to s přehledem vydržet.

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Veliká pochvala za profesiáonální a lidský přístup MUDR Marsche a sestřiček,jedná se o dobře sehraný tým,kterému se nedá nic vytknout,škoda,že není takových lékařů a sester víc.Strach ,který jsem měla před výkonem opravdu nestál zato.I.Hamplová

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Při mém vyšetření kolonoskopie, jsem se setkal z vynikajícím přístupem Mudr. Pavla Marsche a celého jeho týmu.
Moc děkuji za jejich profesionální přístup, ochotu a podrobného vysvětlení o vyšetření a zákroku.

Umístění: Gastroenterologie Bolesti břicha

Nejlepší lékař! Vše vysvětlí abych tomu pořádně rozuměla a je hodnej opravdu bych neměnila za žádnou cenu! ❤️

Umístění: Gastroenterologie vyšetření žaludku a střev

Díky genetické predipozici jsem byl u MUDr. Marsche už třikrát na vyšetření žaludku a střev. Dnes na kolonoskopii.¨
Musím vyzvednout naprostou profesionalitu celého týmu a velmi lidský přístup. Nebojte se tohoto vyšetření, opravdu to naprosto nic není a skoro necítíte, že do vás něco strkají. Za mně jednička s hvězdičkou.

Dnes jsem také byla na vyšetření žaludku u Mudr.Marsche v Chomutově a také musím velice pochválit jak sestřičku,tak i pana doktora,jsou sehraní a rychlí.Po celou dobu mě uklidňovali,byli milí a pan doktor mi vše vysvětlil.Moc jim děkuji a kéž by bylo více takových profesionálů,lidi by se nebáli vyšetření.Take bych nejraději dala šest hvězdiček.Novaková

Velice příjemný lékař a sestřičky. Jedinečný přístup k pacientům. Velice chválíme a doporučujeme. děkujeme za jejich péči a úžasný a lidský přístup
Hana Nováková
Ivana Dejlova

Pečlivý, zkušený lékař, který se snaží pomoci. Jak kolonoskopické, tak fibroskopické vyšetření provádí co možná nejšetrněji, rychle. Sestřičky jsou moc milé, hodné. Moc děkuji za péči a starost. Jednoznačně nejlepší gastroenterolog v širokém okolí. Kateřina M.

Sestřičky super,díky nim jsem to zvládla,ale lékař asi neměl svůj den....naštěstí vše dobře dopadlo..

Léčila jsem se u pana doktora s crohnovou chorobou a nemůžu si ho vynachválit. Je to skvělý doktor,který má lidský přístup k pacientům,svou práci provádí důkladně a spolehlivě. Celý jeho tým je úžasný. Škoda,že jsem se odstěhovala do zahraničí a nemůžu se u něj nadále léčit,určitě bych neměnila.
Hanka H.