Gastroenterologie
Kochova 1185, Chomutov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Chci velmi pochválit chování a přístup celého personálu. Čekala mě gastroskopie, na které jsem byla před 4 lety v Praze a zkušenost byla nepříjemná a zákrok byl opravdu dlouhý. Takže jsem se tentokrát velmi bála a bylo mi zle jen z představy, že mě vyšetření čeká znovu. Po příchodu na vyšetřovnu jsem požádala sestru o ,,oblbovací” injekci, ale sestřička mě ujistila, že není potřeba. Zákrok trval necelou! minutu. Pan doktor i sestřička jsou profesionálové, po této zkušenosti už nikdy jinam a klidně znovu :-)

Umístění: Gastroenterologie Jiný

MUDr. Marsch a sestra jsou naprosto super. Mohu pouze doporučit.

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Jak p. doktor tak zdrav. sestry jsou velice empatičtí. Vše vysvětlí a uklidní vyšetřovaného. Při vlastním vyšetření a po něm minimalizují "nepohodlí".

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Lidi opravdu se nebojte kolonoskopie.. Pan doktor je opravdu moc hodný a sestřička úžasná. Oba mají ode mě 1*..Vysetreni neboli, trvá chvilku. Bála jsem se a nebylo proč.

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Vstřícnost, hezký přístup .Kolonoskopie proběhla rychle a pohodě.Skoro bez bolesti a vše dopodrobna vysvětleno.

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Bohužel asi pan doktor neměl svuj den. Při vyšetření žaludku, jsem se tak moc bála a při mém upozornění, že injekce na uklidnění mi nezabrala , řekl že to prostě musím vydržet. Požádala jsem ho,že bych chtěla ještě jednu injekci,to odmítl, urazil se a odešel pryč.Sestřička ho pak zavolala zpět,vyšetření provedl,ale tak naštvaně,že to ještě týden bolelo.Lékař by se takhle chovat neměl.Už se nikdy nevrátím..,

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Včera jsem byl na kolonoskopii celkem po třetí v rozmezí cca 10 let a musím pochválit sestřičky za jejich laskavé a velmi příjemné jednání a pana doktora Marsche za jeho citlivý, profesionální přístup.
Pro všechny které toto vyšetření čeká - nebojte se, je to sice nepříjemné, ale nechá se to s přehledem vydržet.

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Veliká pochvala za profesiáonální a lidský přístup MUDR Marsche a sestřiček,jedná se o dobře sehraný tým,kterému se nedá nic vytknout,škoda,že není takových lékařů a sester víc.Strach ,který jsem měla před výkonem opravdu nestál zato.I.Hamplová

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Při mém vyšetření kolonoskopie, jsem se setkal z vynikajícím přístupem Mudr. Pavla Marsche a celého jeho týmu.
Moc děkuji za jejich profesionální přístup, ochotu a podrobného vysvětlení o vyšetření a zákroku.

Umístění: Gastroenterologie Bolesti břicha

Nejlepší lékař! Vše vysvětlí abych tomu pořádně rozuměla a je hodnej opravdu bych neměnila za žádnou cenu! ❤️