Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Chodím k němu léta a jsem spokojený

Po naprosto negativních zkušenostech s tímto "doktorem" bych každému doporučila vyhledat lékaře jiného. Pan Lukša naprosto selhal v otázce profesní i lidské, když kritickému pacientovi s častými hypoglykemickými šoky nepředepsal glukometr, nerozhodl se pro snížení inzulínu (pravděpodobně pro práci navíc), prostě zanedbal péči, která musela být po dobu 2 týdnu doháněna v nemocnici.
Vůči lékařům mám respekt, ale pan Lukša si nezaslouží ani jeho minimum.

Jinak se chová k pacientům, které zná (známá osobnost regionu, známý, kamarád) a úplně jinak k pacientům ostatním. K těm se chová arogantně, těmito pacienty evidentně pohrdá, nenabídne, dokonce odmítne pomůcky, na které mají nárok. Těží ze situace, že počet diabetologů není v relaci s počtem nemocných, tedy že pacienti jsou na něho zcela odkázaní. A to nemluvím o tom, že požaduje regulační poplatek i když pacient přijde pro recept, aby si doplnil léky do příští kontroly. S těmi, které dostal při poslední kontrole do té další nevystačí - prý za to může Julínek.

Chodím k panu doktorovi se svou 80ti letou babičkou, už třikrát jí zachránil život. Vždy je velmi vstřícný a má porozumění. Jsme s ním maximálně spokojeni. Člověk s dobrým srdcem.

příjemný lékař, který rozumí své práci, prostředí dobré, sestřička také příjemná

Docela dobrý doktor,sestřičky příjemné-celkem DOBŘE.

Panu Lukšovi na lidech asi moc nezáleží, téměř denně začíná ordinovat pozdě a svoje pacienty nechává dlouho čekat. Je arogantní a pacienty pohrdá.

Odborník se zdravým rozumem a dobrou intuicí.