Strážovská 1247, Kyjov
Nemocnice Kyjov, p.o., odborné ordinace

Umístění: Nemocnice Kyjov, p.o., odborné ordinace přirozený porod

nedávno jsem rodila v nemocnici Kyjov, pan doktor Kostka byl velmi milý, ikdyž jsem dost vyváděla a asi jsem všem okolo už lezla na nervy. Jsem opravdu šťastná, že měl službu zrovna tento doktor. Člověk na svém místě a navíc je to kus :D

Umístění: Nemocnice Kyjov, p.o., odborné ordinace Těhotenství

K Dr Kostkovi chodím asi 3 rokyv roce 2015 jsem byla těhotná 2x které skončili potratem a odstranění vejcovodů p.Dr byl hrozně pečlivý a starostlivý ó své pacientky se skvěle stará a vše s nimi prožívá je veselý a vtipálek.a to že má někdy své dny kdo nemá je to také jen člověk a to suprový.po 3 se nám těhotenství zadařilo a syna nám odrodil jsem ráda že takový Dr existuje prostě suprový jak p.doktro tak celé oddělení gynekologie i šestinedělí

Chtěl bych, alespoň touto cestou, poděkovat panu doktorovi za to, jak odrodil naši holčičku. Bylo to až neuvěřitelné, jako někde v jiné dimenzi (třeba západní Evropě:). Nechal nás udělat vše, o co jsme žádali (nechat dotepat pupeční šňůru,rodit v kleče, hned miminko položil na maminku). Nechal nás tak snad 3 hodiny po porodu (bonding). (NEUVEŘITELNÉ!!) Jsme mu za jeho empatické jedání strašně moc vděční. DĚKUJEME

Pan doktor je velmi příjemný. Je velmi pečlivý a atmosféra je vždy uvolněná. Po císařském řezu za mnou chodil na JIP, kde mě hladil po ruce a ptal se, jak se cítím, jak mi je ... Bylo velmi příjemné vědět, že to někoho vůbec zajímá. Tento doktor je profesionál a navíc má etický kodex. Už jsme vystřídala 4 gynekology a tady jsem opravdu nejspokojenější. M.

výborný....opravdu výborný jsem měla porod mých dvojčat.....:-) bála jsem se jako blázen, třásla jako osika....a pan doktor Naprosto klidným hlasem: Nebojte se, to bude dobré...:-) Samozřejmě, že nejvíc práce jsem musela udělat já sama...ale ten klid, co mi tam vnesl, ten byl nepopsatelný....bylo to rychlé a opravdu téměř bezbolestné a strach byl pryč :-) A to jsem se modlila, abych ho nevyfasovala :-D a jak jsem potom byla ráda....sice se zpožděním dvou let, ale přece....moc vám DĚKUJU a vážím si vás.....nedokážu si představit krásnější porod a s jiným doktorem s odstupem času.....

Pan doktor Pavel Kostka je člověk na svém místě. Své práci rozumí a provádí ji s lidskostí a citem, což mnozí lékaři postrádají. Ukazuje nejen svým kolegům, jak být morální a etický.Skvělá bytost. Děkuji, že jste.

Chtěla bych touto cestou poděkovat skvělému panu doktorovi Kostkovi, kterého jsem tento rok,jako nová pacientka navštívila několikrát. Vždy maximálně vstřícný, pečlivý, perfektní diagnostik a vtipálek. Přála bych mu, aby odělení na kterém pracuje mu jednou říkalo "Pane, primáři." Děkuji.

Skvělý lékař, mnohý starší kolega by se o něj mohl učit i chování k pacientkám. Není to žádný "horefrňák", umí si udělat legraci i ze sebe, i sebevážnější situaci umí "nadnést", je příjemný, pečlivý, všechno polopatě vysvětlí...

Pan doktor je nejlepší gynekolog jakého jsem doposud měla.Vždy ochotný,příjemný a usměvavý s profesionálním a lidským přístupem.Vžgycky poradí,pomůže a nedá najevo že by ho někdy někdo obtěžoval.Moc mu děkuju a vážím si ho za všechno co pro mě dělá když mně není dobře a potřebuji pomoct.Dana Nagy Dubňany

Pan doktor kostka je vynikající lékař, milý a příjemný člověk a taky velký sympaťák. U porodu mě dokonce držel za ruku a povzbuzoval mě a i když to nebylo jednoduché, nakonec jsme to zvládli a já mám krásného chlapečka :) Moc vám děkuji. 100 % spokojená rodička.