Strážovská 1247, Kyjov
Nemocnice Kyjov, p.o., odborné ordinace

O

S panem doktorem jsem měla tu čest 2x. Poprvé jsem měla takovou bulku na přirození. Pan doktor na moje otázky odpovídal polovičně. A když jsem se zeptala z čeho to je, tak mi řekl že je to jenom taky otok, že neví.Po druhé, jsem neměla ani možnost se s ním setkat. Zavolala jsem mu s problémem, který mě trápí již od malička, tudíž ovládám i názvy léků. A on mě ORDINOVAL LÉČBU PO TELEFONU!. Prý ať ani nechodím a zajdu si do lékárny, že mi poradí. Tohle je profesionální přístup?

Byla jsem hospitalizovaná na gynekologii v Kyjově,kde jsem měla po operaci komplikace,které jsem panu doktorovi říkala,ale ten vůbec nereagoval,kdyby mne jiní nezachránili tak bych již nyní nežila,to říkal můj obvodní lékař i lékaři na chirurgii.Takže styďte se pane .

Po odborné stránce nemůžu hodnotit. Když jsem byla se zánětem na pohotovosti, pan doktor chtěl jít asi brzy domů, choval se velmi povýšeně a arogantně. Dle pana doktora jsem měla s neléčeným zánětem čekat tři dny na svého ošetřujícího lékaře a neobracet se s tak nicotným problémem na ústavní péči zosobněnou panem Kostkou. Pokud pana doktora práce s lidmi obtěžuje, mohl se zaměřit třeba na patologii.. Dělá "dobré" jméno všem lékařům.. Možná se už pan doktor viděl doma, každopádně jeho chvání bylo krajně neprofesionální.