Strážovská 1247, Kyjov
Nemocnice Kyjov, p.o., odborné ordinace (mapa)

Umístění: Nemocnice Kyjov, p.o., odborné ordinace přirozený porod

nedávno jsem rodila v nemocnici Kyjov, pan doktor Kostka byl velmi milý, ikdyž jsem dost vyváděla a asi jsem všem okolo už lezla na nervy. Jsem opravdu šťastná, že měl službu zrovna tento doktor. Člověk na svém místě a navíc je to kus :D

Umístění: Nemocnice Kyjov, p.o., odborné ordinace Těhotenství

K Dr Kostkovi chodím asi 3 rokyv roce 2015 jsem byla těhotná 2x které skončili potratem a odstranění vejcovodů p.Dr byl hrozně pečlivý a starostlivý ó své pacientky se skvěle stará a vše s nimi prožívá je veselý a vtipálek.a to že má někdy své dny kdo nemá je to také jen člověk a to suprový.po 3 se nám těhotenství zadařilo a syna nám odrodil jsem ráda že takový Dr existuje prostě suprový jak p.doktro tak celé oddělení gynekologie i šestinedělí

Kdyz pan doktor rodil naseho prvniho syna, tak jsem mu byla moc vdecna ze to zvladl, protoze byl porod komplikovany. Opacnou jeho stranku jsem poznala pri cekani druheho ditete, kdy jsem byla privezena pro krvaceni asi o pul ctvrte rano RZ. Pana doktora jsem evidentne vyrusila ze spanku a podle toho se taky choval.. Nechtela bych to uz zazit, byl tak protivny i kdyz jsem brecela a mela strach o miminko.

Chtěl bych, alespoň touto cestou, poděkovat panu doktorovi za to, jak odrodil naši holčičku. Bylo to až neuvěřitelné, jako někde v jiné dimenzi (třeba západní Evropě:). Nechal nás udělat vše, o co jsme žádali (nechat dotepat pupeční šňůru,rodit v kleče, hned miminko položil na maminku). Nechal nás tak snad 3 hodiny po porodu (bonding). (NEUVEŘITELNÉ!!) Jsme mu za jeho empatické jedání strašně moc vděční. DĚKUJEME

O

S panem doktorem jsem měla tu čest 2x. Poprvé jsem měla takovou bulku na přirození. Pan doktor na moje otázky odpovídal polovičně. A když jsem se zeptala z čeho to je, tak mi řekl že je to jenom taky otok, že neví.Po druhé, jsem neměla ani možnost se s ním setkat. Zavolala jsem mu s problémem, který mě trápí již od malička, tudíž ovládám i názvy léků. A on mě ORDINOVAL LÉČBU PO TELEFONU!. Prý ať ani nechodím a zajdu si do lékárny, že mi poradí. Tohle je profesionální přístup?

Pan doktor je velmi příjemný. Je velmi pečlivý a atmosféra je vždy uvolněná. Po císařském řezu za mnou chodil na JIP, kde mě hladil po ruce a ptal se, jak se cítím, jak mi je ... Bylo velmi příjemné vědět, že to někoho vůbec zajímá. Tento doktor je profesionál a navíc má etický kodex. Už jsme vystřídala 4 gynekology a tady jsem opravdu nejspokojenější. M.

výborný....opravdu výborný jsem měla porod mých dvojčat.....:-) bála jsem se jako blázen, třásla jako osika....a pan doktor Naprosto klidným hlasem: Nebojte se, to bude dobré...:-) Samozřejmě, že nejvíc práce jsem musela udělat já sama...ale ten klid, co mi tam vnesl, ten byl nepopsatelný....bylo to rychlé a opravdu téměř bezbolestné a strach byl pryč :-) A to jsem se modlila, abych ho nevyfasovala :-D a jak jsem potom byla ráda....sice se zpožděním dvou let, ale přece....moc vám DĚKUJU a vážím si vás.....nedokážu si představit krásnější porod a s jiným doktorem s odstupem času.....

Pan doktor Pavel Kostka je člověk na svém místě. Své práci rozumí a provádí ji s lidskostí a citem, což mnozí lékaři postrádají. Ukazuje nejen svým kolegům, jak být morální a etický.Skvělá bytost. Děkuji, že jste.

Chtěla bych touto cestou poděkovat skvělému panu doktorovi Kostkovi, kterého jsem tento rok,jako nová pacientka navštívila několikrát. Vždy maximálně vstřícný, pečlivý, perfektní diagnostik a vtipálek. Přála bych mu, aby odělení na kterém pracuje mu jednou říkalo "Pane, primáři." Děkuji.

Skvělý lékař, mnohý starší kolega by se o něj mohl učit i chování k pacientkám. Není to žádný "horefrňák", umí si udělat legraci i ze sebe, i sebevážnější situaci umí "nadnést", je příjemný, pečlivý, všechno polopatě vysvětlí...