Pavel Hroch, ortoped Česká Skalice

MUDr. Pavel Hroch

Ortoped

12 názorů

Uložit


Adresa

Husovo náměstí 22, Česká Skalice
Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
12 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie

Kdyz mi bylo 18, mel sem nehodu na motorce.doktori mi chteli anputovat pravou nohu,ze pry bez sance. Prisel mistr Hroch a dal mi nadeji, jeho projekt. Je mi skoro 35.hraju fotbal,nohec, normalne facham. Ok,noha poboliva,ale co je to proti tomu ji od 18 nemit. Skvely profik a moc mu dekuji


K
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie TEP pravého kyčelního kloubu

Nevím, s kým předchozí pisatelé konzultovali svoji diagnozu. Já jsem byl velmi spokojený s chováním a jednáním pana primáře. Jednoduché a přesné popsání mých problémů, návrh na řešení s přesným termínem operačního zásahu. Operace a následná péče na ortopedii v Rychnově nad Kněžnou. Perfektní tým lékařů, sester i pomocného personálu. Moc děkuji a přeji mnoho úspěchů a spokojených pacientů.


T
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie Meniskus a vazy v koleni

S primářem ortopedie jsem nespokojen, diagnostiku udělal dobrou i operaci menisku také dobré, ale komunikace prostě hrůza, vyjádřuje se vulgárlně a neprofesilnáně.Nikdy už bych ho v ordinaci ani v nemocničním zařizení nenavštívil.


Ověřeny pacient

Dobrý den.
Tento doktor-???
Je velice arogantní.
Něco vám vnutí a myslí že s ním budete souhlasit.
Řekl že on tomu rozumí.
Měla jsem sebou výsledky z Rtg a od doktora ale on řekl že pravdu nemají-že určili špatnou diagnozu že pravdu má jenom on.
Tak čemu věřit?
Nevím,už bych k němu nešla.
Jednou a stačilo-
Jinak se tam dlouho čeká-to je pravda-byla jsem 4 a čekala jsem tam 1 hodinu.
Více už ne.


M
Ověřeny pacient

Byl jsem u tohoto lékaře v ambulanci v Rk s úrazem. Pokud pominu použité vulgarismy při diagnóze potíží, vyšetření docela arogantně odbyl. Do zprávy napsal vyšetření, které ani neproběhlo. Sestra v div si nudou neokousala i nehty na nohou. Upřímně to je typ lékaře, který kazí už tak špatnou pověst nemocnice rk.
Bohužel jeho ledabylé jednání mi léčbu prodloužilo, jelikož jsem musel časem vyhledat jiného lékaře, který mi pak pomohl. :-(


D
Ověřeny pacient

Nevím,jaký je pan primář operatér,asi výborný...ale vůbec by mu neuškodil diametrálně odlišný přístup k pacientům,než který má.A nevím,jestli ke všem.
Na vyšetření u něj jsem byla dvakrát a pokaždé jsem si připadala jak mimoň.A čím víc o tom přemýšlím,tak ten mimoň asi nejsem já.


J
Ověřeny pacient

No, jak tak koukám, asi budu první, kdo zde napíše o panu primáři negativní hodnocení. Byl jsem u něj jen jednou. Ordinovat má začít ve 14 hod., přičemž sestra přišla do ordinace až ve 14:30, doktor později a začal ordinovat až v 15:30. Žádné omluvy ani vysvětlení jsem se nedočkal, že začal ordinovat až takhle později. Neposlal mě ani na RTG, do zprávy napsal jak moc jsem se předklonil, přičemž to vůbec neměřil. Takže já sám za sebe nedoporučuji...


MUDr. Hroch je vynikající profesionál a diagnostik.
Všem budoucím pacientům mohu doporučit.


Velice dobrý špičkový lékař. Po vlastní zkušenosti bych jej doporučil všem budoucím pacientům. 3.5.2010 mi operoval kyčelní kloub s tot. náhradou endoprotézy. Tímto chci poděkovat jemu i jeho týmu pod jeho vedením. Dále i sestrám na tomto odd. Kováříček Pavel 1961 Kostelec nad Orlicí


M

MUDr. Pavel Hroch se svým týmem v Rychnově nad Kněžnou odvedl špičkovou práci při operaci rameního kloubu (srpen 2009). Děkuji celému kolektivu, který se zákroku zúčastnil.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti