Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Husovo náměstí 22, Česká Skalice
Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Arogantní, namyšlený, neempatický lékař. Přesto, že je snad dobrý operatér - na základě svých zkušeností i podle rozporuplných hodnocení ostatních pacientů si dnes myslím, že k lidem přistupuje podle svých sympatií (mimo jiné mi to i sdělil). Operoval mě nakonec dobře, ale mé negativní zkušenosti z předoperačních konzultací a pooperační péče, za kterou jako primář oddělení je také bezpochyby zodpovědný, jsou tak mnohé (nepřetržitý řetězec pochybení) a tak špatné, že je tu nelze ani popsat. Od záměny jména, boj o operaci postiženější nohy až po pád z nezabezpečené postele na JIPce atd. Po setkání s ním jsem ztratila svou někdejší důvěru v doktory. Naprosto nedoporučuji.

H
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie Jiný

Hana
Byla jsem operovaná na TEP KOLENÍHO KLOUBU 5.5.2021 . MUDr. Pavlem Hrochem se svým týmem v Rychnově nad Kněžnou . Lékaři, sestřičky , pomocný personál a rehabilitačními sestřičkami byli skvělí. Příjemní, ochotní a milí. Jsem jim moc vděčná . Velký dík panu doktorovi , který mi moc pomohl od bolesti. Hana

J
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie

Kdyz mi bylo 18, mel sem nehodu na motorce.doktori mi chteli anputovat pravou nohu,ze pry bez sance. Prisel mistr Hroch a dal mi nadeji, jeho projekt. Je mi skoro 35.hraju fotbal,nohec, normalne facham. Ok,noha poboliva,ale co je to proti tomu ji od 18 nemit. Skvely profik a moc mu dekuji

K
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie TEP pravého kyčelního kloubu

Nevím, s kým předchozí pisatelé konzultovali svoji diagnozu. Já jsem byl velmi spokojený s chováním a jednáním pana primáře. Jednoduché a přesné popsání mých problémů, návrh na řešení s přesným termínem operačního zásahu. Operace a následná péče na ortopedii v Rychnově nad Kněžnou. Perfektní tým lékařů, sester i pomocného personálu. Moc děkuji a přeji mnoho úspěchů a spokojených pacientů.

T
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie Meniskus a vazy v koleni

S primářem ortopedie jsem nespokojen, diagnostiku udělal dobrou i operaci menisku také dobré, ale komunikace prostě hrůza, vyjádřuje se vulgárlně a neprofesilnáně.Nikdy už bych ho v ordinaci ani v nemocničním zařizení nenavštívil.

Ověřeny pacient

Dobrý den.
Tento doktor-???
Je velice arogantní.
Něco vám vnutí a myslí že s ním budete souhlasit.
Řekl že on tomu rozumí.
Měla jsem sebou výsledky z Rtg a od doktora ale on řekl že pravdu nemají-že určili špatnou diagnozu že pravdu má jenom on.
Tak čemu věřit?
Nevím,už bych k němu nešla.
Jednou a stačilo-
Jinak se tam dlouho čeká-to je pravda-byla jsem 4 a čekala jsem tam 1 hodinu.
Více už ne.

M
Ověřeny pacient

Byl jsem u tohoto lékaře v ambulanci v Rk s úrazem. Pokud pominu použité vulgarismy při diagnóze potíží, vyšetření docela arogantně odbyl. Do zprávy napsal vyšetření, které ani neproběhlo. Sestra v div si nudou neokousala i nehty na nohou. Upřímně to je typ lékaře, který kazí už tak špatnou pověst nemocnice rk.
Bohužel jeho ledabylé jednání mi léčbu prodloužilo, jelikož jsem musel časem vyhledat jiného lékaře, který mi pak pomohl. :-(

D
Ověřeny pacient

Nevím,jaký je pan primář operatér,asi výborný...ale vůbec by mu neuškodil diametrálně odlišný přístup k pacientům,než který má.A nevím,jestli ke všem.
Na vyšetření u něj jsem byla dvakrát a pokaždé jsem si připadala jak mimoň.A čím víc o tom přemýšlím,tak ten mimoň asi nejsem já.

Ověřeny pacient

No, jak tak koukám, asi budu první, kdo zde napíše o panu primáři negativní hodnocení. Byl jsem u něj jen jednou. Ordinovat má začít ve 14 hod., přičemž sestra přišla do ordinace až ve 14:30, doktor později a začal ordinovat až v 15:30. Žádné omluvy ani vysvětlení jsem se nedočkal, že začal ordinovat až takhle později. Neposlal mě ani na RTG, do zprávy napsal jak moc jsem se předklonil, přičemž to vůbec neměřil. Takže já sám za sebe nedoporučuji...

MUDr. Hroch je vynikající profesionál a diagnostik.
Všem budoucím pacientům mohu doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti