Pavel Horkel, onkolog Hlučín

MUDr. Pavel Horkel

Uložit

Onkolog Více

8 názorů

Uložit


Adresy (2)

Hluboká 1117, Hlučín
Odborný lékař onkologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí
Nádražní 426, Frýdek-Místek
Odborný lékař onkologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař onkologie nemocná maminka

Maminka má rakovinu, předešlá paní doktorka ji pomohla tak, že se její stav velmi zlepšil. Paní doktorka bohužel musela odejít a nahradil ji pan doktor. Postupně vynechaval léky, které měla předepsané a nahradil jinýma. Zdravotní stav maminky se za ten rok co jí léčí pan doktor se zhoršil a posledním jeho krokem bylo, že ji nepředepsal už nic a vyškrknul ji z léčby. Navíc i když byl její stav špatný nechali ji na vyšetření čekat v čekárně každý měsíc (jednou měsíčně kontrola) dlouhé hodiny. Maminka je i po operaci patře a neskutečně tam trpěla. Jednou to i jeden pacient nemohl vydržet se dívat jak moje maminka trpí a pustil ji na vyšetření před sebou (doktorovi řekl co si o tom myslí). Takže mamince nezbývá nic než se smířit s tím že už žádnou pomoc od pana doktora nedostane. Prostě čekat na smrt.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař onkologie

Nikdy v životě jsem nepotkala lidštějsího a hodnějšího pana doktora. Byla jsem zrovna v 8. měsíci těhotenství, když mě vylekala zatvrdlinka v prsu. Sestřička, na první pohled velmi rázná, ale na druhý také neobyčejně lidská a vstřícná, mě objednala k panu doktorovi snad za týden. Pan doktor byl neskutečně milý, pečlivě mě prohmatal a pro jistotu poslal na ultrazvuk, rovněž za týden (podotýkám, že v Ostravě jsem vždy čekala na vyšetření ultrazvukem cca 2 měsíce). Vyšetření prováděl rovněž on, díkybohu bylo vše v pořádku (a doufám, že i do budoucna bude), vše, co viděl, mi podrobně vysvětloval a ještě se zajímal o miminko. Kéž by bylo takových lékařů více!!!

Ověřený profil

Pan doktor mi vždy dodá jistotu v péči a lidský přístup. A hlavně je pečlivý a věnuje se diagnóze a prevenci důkladně. To je včasná vyšetření, neváhá se zasláním na speciální vyšetření. A vždy z ordinace odcházím usměvavá a spokojená, že vlastně problém neexistuje a dá se vše pořešit. Děkuji moc. Lucie Obrusníková

I
Ověřený profil

Je to skvělý lékař s lidským přístupem k pacientovi.Je velmi příjemný a srdečný člověk.Za sebe mu moc děkuji za to, co pro mně udělal.Doufám, že do ordinace k němu nebudu muset docházet, ale rád se s ním setkám kdekoliv, ať už na horách nebo někde v přírodě.Pane doktore, moc díky.

S
Ověřený profil

Pan doktor je hodný, dovede se vcítit do problémů. Jsem ráda, že mě náhoda k němu přidělila.

Opravdu velmi pečlivý, perfektní lékař..

J

je to velice lidský,ohleduplný Pán doktor.Velice mi pomohl po psychické stránce,když lečil mou maminku.Kdybych náhodou potřebovala onkologa určitě bych navštívila pana doktora.

D

Jsem ráda že k panu doktorovi nemusím ale chci ho pochválit,neboť tolik chvály jsem na žádného doktora nikdy neslyšela,je milý,příjemný,citlivý,zkráta výjimečný mezi doktory a hlavně je lidský a srdečný člověk,toto slýchávám od lidí s těžkým onemocněním kteří k němu chodí,i můj táta,kéž by bylo víc takových lékařů jako je on,děkuji mu za všechny pacienty ale pochopitelně musím doufat,že se k němu nikdy nedostanu,přeju vám PANE doktore jen a jen v životě to nejlepší.D.H.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti