Adresy (2)

Hluboká 1117, Hlučín
Odborný lékař onkologie (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách
Nádražní 426, Frýdek-Místek
Odborný lékař onkologie (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
8 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
V
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař onkologie nemocná maminka

Maminka má rakovinu, předešlá paní doktorka ji pomohla tak, že se její stav velmi zlepšil. Paní doktorka bohužel musela odejít a nahradil ji pan doktor. Postupně vynechaval léky, které měla předepsané a nahradil jinýma. Zdravotní stav maminky se za ten rok co jí léčí pan doktor se zhoršil a posledním jeho krokem bylo, že ji nepředepsal už nic a vyškrknul ji z léčby. Navíc i když byl její stav špatný nechali ji na vyšetření čekat v čekárně každý měsíc (jednou měsíčně kontrola) dlouhé hodiny. Maminka je i po operaci patře a neskutečně tam trpěla. Jednou to i jeden pacient nemohl vydržet se dívat jak moje maminka trpí a pustil ji na vyšetření před sebou (doktorovi řekl co si o tom myslí). Takže mamince nezbývá nic než se smířit s tím že už žádnou pomoc od pana doktora nedostane. Prostě čekat na smrt.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař onkologie

Nikdy v životě jsem nepotkala lidštějsího a hodnějšího pana doktora. Byla jsem zrovna v 8. měsíci těhotenství, když mě vylekala zatvrdlinka v prsu. Sestřička, na první pohled velmi rázná, ale na druhý také neobyčejně lidská a vstřícná, mě objednala k panu doktorovi snad za týden. Pan doktor byl neskutečně milý, pečlivě mě prohmatal a pro jistotu poslal na ultrazvuk, rovněž za týden (podotýkám, že v Ostravě jsem vždy čekala na vyšetření ultrazvukem cca 2 měsíce). Vyšetření prováděl rovněž on, díkybohu bylo vše v pořádku (a doufám, že i do budoucna bude), vše, co viděl, mi podrobně vysvětloval a ještě se zajímal o miminko. Kéž by bylo takových lékařů více!!!


Ověřeny pacient

Pan doktor mi vždy dodá jistotu v péči a lidský přístup. A hlavně je pečlivý a věnuje se diagnóze a prevenci důkladně. To je včasná vyšetření, neváhá se zasláním na speciální vyšetření. A vždy z ordinace odcházím usměvavá a spokojená, že vlastně problém neexistuje a dá se vše pořešit. Děkuji moc. Lucie Obrusníková


I
Ověřeny pacient

Je to skvělý lékař s lidským přístupem k pacientovi.Je velmi příjemný a srdečný člověk.Za sebe mu moc děkuji za to, co pro mně udělal.Doufám, že do ordinace k němu nebudu muset docházet, ale rád se s ním setkám kdekoliv, ať už na horách nebo někde v přírodě.Pane doktore, moc díky.


S
Ověřeny pacient

Pan doktor je hodný, dovede se vcítit do problémů. Jsem ráda, že mě náhoda k němu přidělila.


Opravdu velmi pečlivý, perfektní lékař..


J

je to velice lidský,ohleduplný Pán doktor.Velice mi pomohl po psychické stránce,když lečil mou maminku.Kdybych náhodou potřebovala onkologa určitě bych navštívila pana doktora.


D

Jsem ráda že k panu doktorovi nemusím ale chci ho pochválit,neboť tolik chvály jsem na žádného doktora nikdy neslyšela,je milý,příjemný,citlivý,zkráta výjimečný mezi doktory a hlavně je lidský a srdečný člověk,toto slýchávám od lidí s těžkým onemocněním kteří k němu chodí,i můj táta,kéž by bylo víc takových lékařů jako je on,děkuji mu za všechny pacienty ale pochopitelně musím doufat,že se k němu nikdy nedostanu,přeju vám PANE doktore jen a jen v životě to nejlepší.D.H.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti