Hluboká 1117, Hlučín
Odborný lékař onkologie (mapa)

Nádražní 426, Frýdek-Místek
Odborný lékař onkologie (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Odborný lékař onkologie nemocná maminka

Maminka má rakovinu, předešlá paní doktorka ji pomohla tak, že se její stav velmi zlepšil. Paní doktorka bohužel musela odejít a nahradil ji pan doktor. Postupně vynechaval léky, které měla předepsané a nahradil jinýma. Zdravotní stav maminky se za ten rok co jí léčí pan doktor se zhoršil a posledním jeho krokem bylo, že ji nepředepsal už nic a vyškrknul ji z léčby. Navíc i když byl její stav špatný nechali ji na vyšetření čekat v čekárně každý měsíc (jednou měsíčně kontrola) dlouhé hodiny. Maminka je i po operaci patře a neskutečně tam trpěla. Jednou to i jeden pacient nemohl vydržet se dívat jak moje maminka trpí a pustil ji na vyšetření před sebou (doktorovi řekl co si o tom myslí). Takže mamince nezbývá nic než se smířit s tím že už žádnou pomoc od pana doktora nedostane. Prostě čekat na smrt.

Umístění: Odborný lékař onkologie

Nikdy v životě jsem nepotkala lidštějsího a hodnějšího pana doktora. Byla jsem zrovna v 8. měsíci těhotenství, když mě vylekala zatvrdlinka v prsu. Sestřička, na první pohled velmi rázná, ale na druhý také neobyčejně lidská a vstřícná, mě objednala k panu doktorovi snad za týden. Pan doktor byl neskutečně milý, pečlivě mě prohmatal a pro jistotu poslal na ultrazvuk, rovněž za týden (podotýkám, že v Ostravě jsem vždy čekala na vyšetření ultrazvukem cca 2 měsíce). Vyšetření prováděl rovněž on, díkybohu bylo vše v pořádku (a doufám, že i do budoucna bude), vše, co viděl, mi podrobně vysvětloval a ještě se zajímal o miminko. Kéž by bylo takových lékařů více!!!

Pan doktor mi vždy dodá jistotu v péči a lidský přístup. A hlavně je pečlivý a věnuje se diagnóze a prevenci důkladně. To je včasná vyšetření, neváhá se zasláním na speciální vyšetření. A vždy z ordinace odcházím usměvavá a spokojená, že vlastně problém neexistuje a dá se vše pořešit. Děkuji moc. Lucie Obrusníková

Je to skvělý lékař s lidským přístupem k pacientovi.Je velmi příjemný a srdečný člověk.Za sebe mu moc děkuji za to, co pro mně udělal.Doufám, že do ordinace k němu nebudu muset docházet, ale rád se s ním setkám kdekoliv, ať už na horách nebo někde v přírodě.Pane doktore, moc díky.

Pan doktor je hodný, dovede se vcítit do problémů. Jsem ráda, že mě náhoda k němu přidělila.

Opravdu velmi pečlivý, perfektní lékař..

je to velice lidský,ohleduplný Pán doktor.Velice mi pomohl po psychické stránce,když lečil mou maminku.Kdybych náhodou potřebovala onkologa určitě bych navštívila pana doktora.

Jsem ráda že k panu doktorovi nemusím ale chci ho pochválit,neboť tolik chvály jsem na žádného doktora nikdy neslyšela,je milý,příjemný,citlivý,zkráta výjimečný mezi doktory a hlavně je lidský a srdečný člověk,toto slýchávám od lidí s těžkým onemocněním kteří k němu chodí,i můj táta,kéž by bylo víc takových lékařů jako je on,děkuji mu za všechny pacienty ale pochopitelně musím doufat,že se k němu nikdy nedostanu,přeju vám PANE doktore jen a jen v životě to nejlepší.D.H.