Chrudimská nemocnice, a.s.
Václavská 570, Chrudim

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Naprosto profesionální a lidský přístup. Jsem po operaci kolene, především jsem alergik a bohužel se mi velmi často u jiných lékařů stávalo, že na to nebrali zřetel. Zde si pan doktor Holeka- vše pečlivě hlídá a za mou osobu jet to top lékař jak přístupem k lidem, tak svou profesionalitou, děkuji.

Umístění: Chrudimská nemocnice, a.s. Jiný

Ještě nikdy jsem se nesetkal s tak profesionálním přístupem jako u pana doktora Holeky.Opravdu kloubouk dolů sama chvála.

Umístění: Chrudimská nemocnice, a.s. Jiný

Top doktor opravdu profesionál jsem po těžkém zranění kolene a když se mi to stalo tak mi jiný doktor řekl že už nikdy nebudu sportovat ale doktor holeka mi řekl jak budeme pokračovat a dnes je vše v pořádku

Umístění: Chrudimská nemocnice, a.s. Jiný

naprosto neprofesionální přístup, pravidelně objednáno až 20 pacientů na jeden čas, pan doktor si příjde hodinu po domluveném čase, arogantní vystupování

Umístění: Chrudimská nemocnice, a.s. Po úraze ramene následná operace

Velmi příjemný doktor, po operaci ramene vždy dodá dalších sil do dalšího doléčení.
Již jsme se dohodli na dalším postupu. Už plánujeme i operaci kolena.

Umístění: Chrudimská nemocnice, a.s.

pan doktor je velmi dobrý ,schopný ,šikovný ,díky němu mám nohu po ošklivé zlomenině naprosto v pořádku ,navíc je příjemný ,ochotný a lidský

Výborný, šikovný, příjemný a hlavně lidský! Jen takových doktorů kdyby bylo víc.Čeká mě operace a já věřím, že to dobře dopadne.

Profesionální přístup, lidský a příjemný, mladý pan doktor. Velmi šetrny a hlavně fungující zákrok. Děkuji

Šikovný a příjemný pan doktror,člověk na správném místě.(máte malo hvězdiček,chci mu jich dát alespoň deset)

Ano. I mne operoval. I když to byla jen incize malého ateromu, který už potřeboval ven. Ale přístup k pacientům dobrý a vystupování také. A i když to byl malý zákrok. Udělal ho velmi šetrně a témeř žádná znatelná jizva nezůstala. Opravdu perfektní práce a za to mu patří můj dík. "Veritas vincit"