MUDr. Pavel Holeček

Lhota pod Libčany 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
č.d. 70, Lhota pod Libčany

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Bolest zubu

Přesto, že jsem nebyl objednán. Ošetření proběhlo nadstandardně rychle a profesionálně. MUDr. Holeček je muž na svém místě. Profesionální a příjemný přístup. Sestra též velmi milá a ochotná. Velmi příjemná zkušenost, tady je svět ještě v pořádku. Velmi děkuji.

chodíme s celou rodinou a zatím spokojenost ,myslím jsi že je pečlivý a spolehlivý ,tohoto pana zubaře bych neměnil má i přátelský přístup což je fajn

čistím si zuby několikrát deně ale kvuli práškům semi měkčí sklovina a taky mám omezenou hybnost ústních svalů proto semi zuby spravují špatně díky němu sem přišla o 5.zůbu s tím přístupem že já tam nevidim spravil to jen tak halabala a udělal semi tam zánět protože mi zuby nikdy nesnímkoval a nechal růst zub pod zubem vždycky když k němu přijdu máš to špatně vyčištěný to ve fakultce abych se necukala mi při spravování zubů vždy pýchly injekci jenže tenhle je nato línej musíš to vydržet škoda že nemůžu chodit do fakultky hned bych od něj odešla nedoporučuju:(

Chodíme k panu doktorovi celá rodina a jsme s ním nadevše spokojeni . Pana doktora doporučuji je pečlivý na pacienty ohleduplný , prostě supr doktor na svém místě

naprosto příšerný, přešla jsem k jinému zubaři, který mi poprvé v životě udělal snímky zubů a přišel na značnou část mezizubních kazů, o kterých pan MUDr. Holeček neměl ani páru, kvůli jeho laksnímu přístupu! V žádném případě nedoporučuji

Pan doktor je super. Vždy milý, příjemný a ochotný. Chodíme k němu celá rodina a nikdy bych o změně neuvažovala. Na mou tříletou dcerku mluvil tak mile a klidně, že se vůlbec nebála.

Není co dodat dobře, rychle objednaní,s úsměvem a bez půčky na ošetření :-)Výborný zubař všem velmi doporučuji

perfektně provedená práce, vzorný přístp k pacientovi

Není třeba více-dobře,rychle,s úsměvem a bez půčky na ošetření :-)

Není třeba slov-rychlost,preciznost,dobré a vlídné zacházení,Co víc si přát :-)Moc chválím.