Ord. lékaře specialisty - urologie
Lipová 14/807, Most

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Pana doktora znám drahně let...Chová se někdy,podivně. Škoda, svého času to byl fajn chlap,a profesní machr....NIMO

Také mám špatné zkušenosti s léčbou od pana doktora. Budu stručný. Doktor mi provedl vyšetření a předepsal cirka na dva měsíce antibiotika (bez rad, konzultace, vysvětlení, když jsem se ho zeptal, odpověděl, že vše najdu na internetu, kde jsou jak pravdivé, tak bohužel také nepravdivé informace). Po pěti týdnech jsem měl jít na kontrolu, která proběhla ovšem bez vyšetření a pouze mi předepsal na další dva týdny atb. Po dvou měsících užívání atb "kontrola" probíhala tak, že mi řekl, že mi gratuluje a že jsem vyléčen. Když jsem se ho zeptal, jestli nebude dělat nějaké vyšetření, řekl, že ultrazvuk není možný, ale že jestli chci, udělá mi per rectum (prst do zadku :D ).

Nechci kritizovat arogantnost, nafoukanost, nepřívětivý přístup. Je pro mě mnohem důležitější léčebný postup, a ten se mi zdál velice podivný. Jeho chování je už jen třešinkou na dortu.

Počátkem roku jsem navštívila ordinaci pana doktora poprvé. Jen díky pečlivému vyšetření mně byl zjištěn maličký nádůrek na močovém měchýři. Pan doktor mne objednal v nejbližším možném termínu na operaci po níž bylo zjištěno, že nádůrek je zhoubný. Takže mohu říci, že díky pečlivé práci pana doktora a další operaci kterou v nejbližších dnech podstoupím mu budu moci i poděkovat za život.

Chodím k panu doktorovi déle.Nebýt jeho měl bych tedˇ potíže.On nejen léčí ale léčí přístupem k pacientovi už když tam přijdete opadne z člověka strach a milé slovo léčí především.Hodně doktorů to opomíji.Je to chyba oni si ubližují.Pacient si najde jiného doktora.Pan doktor neskládal slib zbytečně a naplňuje ho.Proto se před ním skláním.a děkuji.

Pro pana doktora mám jen slova chvály. Milé a vstřícné jednání s pacientem od prvotního pozdravu a představení až po detailní vyšetření, vysvětlení problému a následné léčení. Stejná slova chvály mám i pro sestřičku, její pohodový a vstřícný přístup k pacientům. O kvalitách této ordinace hovoří i velmi dobré reference od jejích pacientů, jichž se mi dostalo.

Nafoukaný,arogantní,domýšlivý člověk,který stále nadává na Čechy.Zásadně neprohlíží,jen se zeptá jak na tom jste a za to bere peníze.Je na čase aby odešel a vrátil se do Německa,jenže tam ho také nechtějí !!!

sestra drzá, ne moc příjemná, pan doktor se mnou pěkně pokecal, oproti jinému urologovi dokonce i vyléčil, věděl přesně, co dělá, bylo vidět, že má mnoho zkušeností..

ALE
..ten všudypřítomnej pocit, že vy jste blbec a oni jsou ti chytří a neustálé nadřazování se nad vámi..jo asi už hodně lidí vyléčil a proto má o sobě nějaký povědomí, ale kdyby byl opravdovej frajer, tak si zároveň udrží i pokoru. A dost nepříjemný mi bylo taky, že když mu vykládám, co mi je, tak sestra vedle má nastražený ucho a poslouchá. A z těchto důvodů už bych tam asi nešel a radši se kouknul po někom s lidštějším přístupem. Vzhledem k tomu, že mě vyléčil, tak nechávám bez hodnocení, protože to je to hlavní.

Po návštěvě u "lékaře" Eisenvorta, musím konstatovat, že jsem nic podobného nezažila! Je to jen můj osobní názor, ale jednání a hulvátské chování, je v době, kdy existuje Etický kodex Práva pacientů, který vydalo v roce 1996 Ministerstvo zdravotnictví a v každé příručce pro pacienty se píše jak důležitá je psychika pacientů a lidský přístup lékařů, nevídané. Podle pana Eisenvorta, je totiž úplně zbytečné léčit cystu o velikosti 9x10 cm, jelikož to má v dnešní době kde kdo! O urážkách a sprostých výrazech se zde nebudu rozepisovat. Jediné co víme jistě, že urologickou ambulanci již nikdo z naší rodiny, ani blízkých nikdy nenavštíví.
Nechala jsem se opětovně vyšetřit a léčím se na urologické klinice V Praze, kde mi byl nabídnut zcela jiný přístup a jednání. Samozřejmě nutná léčba mého onemocnění.
Je mou povinností o takovém to jednání informovat a doufám, že tím ochráním další pacienty, kteří očekávají odbornou pomoc a lidské jednání ze strany odborného lékaře, který si nechává říkat pan primář.
Konkrétní stížnost zašlu na pověřená místa a případ bude řešen.
Se srdečným pozdravem Marie Radošová, marado@email.cz.

Výborný lékař, výborná komunikace s pacientem. vyslechne Vás, postup léčby Vám srozumitelně jednoduše vysvětlí. Sestra komunikativní příjemná. Tak si představuji profíka doktora. Dodržení objednacího času v běžné normě, pokud není dodržen předchází omluva a vysvětlení. Spokojenost.
Karel Otýs

Hezký den všem..
Můj názor na tohoto lékaře je ten, že je i dobrým psychologem..svěřil jsem se, a on pochopil že je potřeba mě nejdřív uklidnit aby se něco...vše dozvěděl, teprve pak ptal...Udělal to skvěle, a to tak nějak po ,,chlapsku,, A pak mi Pomohl víc než dobře..Moc mu děkuji .

Jen chci ještě dodat--mimo slova díků--i to, že NAS---Ý člověk spíš napíše hodnocení a názor, než člověk spokojený a klidný..
Proto si myslím že objektivnost těchto názorů není přesně vypovídající...No
Já klidný a spokojený jsem..Přesto jsem svůj názor řekl a přidal
pane doktore ???

děkuji...