Mládežnická 492, Velké Opatovice
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Na rýmičky, nachlazení - super doktor. Pokud řešíte vážnější problémy, běžte raději jinam - doktor věčně nestíhá, nemá čas.

my jsme nadmíru spokojenu úplně se vším. nikdy jsem nezažila,aby lékař vzal telefon ve 23 hodin a poradil, co dělat. My jsme za něj nesmírně vděční

C

Jsme vděční za MUDr. Doležela!
Pan doktor má slušný, profesionální a pozitivní přístup, a taky má usměvavou sestřičku :-)
Pro nás bylo důležité, že nebyl problém se domluvit na individuálním očkovacím plánu. Přestože byl pan doktor jiného názoru, respektoval ten náš.

Panem doktorem jsem byla nadšená, jakmile jsem k němu se synem přešla od ne příliš spolehlivé doktorky. Mé nadšení nadále trvá - pro poctivý přístup byť jen k nachlazenému dítěti. Vždy si syna velmi pečlivě zkontroluje, požaduje kontrolní návštěvy po teplotách, znovu zkontroluje. Od začátku vidím skutečný zájem o svou práci, předepsané léky dostanu vždy pečlivě rozepsané (kolik čeho podávat), případně poradí při nestandartních potížích (ADHD). Předešlou paní doktorku bych ve srovnání s ním raději ani nehodnotila (nesrovnatelné).

s panem doktorem sem spokojena

Před rokem jsem přešla k panu doktorovi s nyní 4letým synem. Vyznávám přírodní medicínu a u pana doktora jsem se setkala s pochopením. Necpe nám léky za každou cenu a antibiotika měl poprvé ve 3,5letech na dutiny. Jinak vyjdeme s homeopatiky, bylinkami apod. Jen takových víc.

Mám 3 děti vždy jsme byli spokojení.Ať byl problém jakýkoliv vždy nám pomohla snažil se s námi najít řešení.Děkuji.

Ochotný pan doktor, vždycky poradí a najde nejlepší řešení, případně pošle na odbornou ambulanci nebo doporučí svého známého odborného lékaře. Poradí i po telefonu a ještě se mi nestalo, že by něco zanedbal. Má velmi pěkný přístup k dětem, i sestřička je moc hodná. Doporučuji!

Chodíme k panu doktorovi s dětmi už druhý rok a jsme moc spokojeni. Dobrý diagnostik a nedává zbytečně antibiotika. Všem doporučuji! Akorát se už rozkřiklo, že pan doktor je výborný a proto k němu chodí více dětí a tím čekáme déle.

Absolutně neschopný !!!!!! nesvěřil bych mu ani vycpanýho papouška...!!!