Adresa

Brněnská 1, Pohořelice
Soukromý gynekolog a porodník

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
13 názorů

R
Ověřeny pacient

Na pana doktora nedam dopustit- příjemný,ochotný a se vším rád poradi. Děkuji za to, že mám možnost chodit práve k němu :-)


Pan doktor je nejlepší,přístup k lidem,vyšetření,vysvětlení prostě všechno na jedničku!!!Negativní komentáře jsou kecy,vždyt on ma narváno tak,že ani nemůže příjmat!!!!Páč je jednička!!!!!!!!!!Ivka


Ověřeny pacient

Skvělý doktor, opravdový odborník, usměvavý, moc rád poradí, pomůže, vyzná se, při vyšetření popisuje co dělá, je jemný, milý, má úctu k pacientkám. Co se setřičky týče, naprosto bez problémů!!! Taková trochu "ukecaná" a strašně milá. 100% doporučuji!


Jsem s panem doktorem velmi spokojená, má profesionální přístup. Vždy má na pacientku čas, vše vysvětlí a poradí. Má velmi milou a ochotnou sestřičku, která už jen svým milým úsměvem a dobrou náladou dokáže člověka povzbudit.


H

Pan doktor je pečlivý.Škoda že nepřibírá pacientky.


S lékařem jsem velice spokojená. Pan doktor je opravdu moc hodný a vždy mi pomohl, ale velice jsem nespokojena se zdravotní sestrou. Je nepříjemná, neochotná a některé své komentáře by si mohla nechat od cesty.


J

Se sestřičkou i s Panem doktorem jsem velice spokojená! Nemohu souhlasit s předešlým hodnocením, že jsou neochotní! Když jsem měla vážné problémy stačilo zavolat a sestřička mi ihned pomohla, vysvětlila, poradila.. Vyšetření je vždy velmi citlivé! Navíc, když bych měla srovnat některé Brněnské doktory se kterými mám zkušenost já, tak oproti Mudr. Danada děs a bída! :-)


I

velmi dobrý doktor.jsem maximálně spokojená,vždy poradí a je velice ochotný.


Z

Velmi dobrý


Velice dobrý lékař. Jsem moc ráda, že chodím k němu. Je citlivý, vždy mi vše dobře vysvětlí a dá se s ním i pěkně popovídat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti