Sam. ord. lékaře spec. - RDG
K. Šípka 282, Pardubice

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Výrazně NEDOPORUČUJI!!!!! šarlatán a dealer

Zdravím. Nejprve bych chtěl, pokud to čte někdo ze správců a adminů tohoto webu je požádat, aby se pokusili probrat názory na pana doktora a roztřídili je správně. Neboť naprostá většina kladných hodnocení patří synovi pana Horáka, praktickému lékaři ve Štrossově ulici. Bez těchto hodnocení tento pan Horák - otec, v hodnocení spadne rapidně dolů.
Moje obvodní mne poslala na sono břicha, neřekla kam. Tak jsem pár ordinací obvolal, všude nejdřív za týden, až najednou pan Horák, že mne vezme hned. No juchů. Sice jsem nebyl nalačno, ale prý to nevadí. Takže, z ostatních recenzí tady i já si prošel slovy BOTY NA ČTVEREČEK LINOLEA, NE NA KOBEREC, své věci jako peněženku a doklady v žádném případě nepokládat na stůl, ale do kapes..
Pak už docela srozumitelný výklad, co vše mi je, jako laik nevím, jestli po pravdě nebo cíleně na pozdější prodej, pan Horák má velice zvláštní způsob mluvy, nemůžu říct hrubý nebo nepříjemný, ani milý nebo příjemný, prostě velice zvláštní - asi jako automatizovaný univerzitní profesor mluvící k plné posluchárně.
Jelikož jsem si samozřejmě nedonesl ručník na utření, protože ještě ráno jsem nevěděl, že na nějaké sono půjdu, za to jsem dostal trochu vypeskováno a na utření jsem dostal JEDEN PAPÍROVÝ KAPESNÍČEK :-))
při psaní zprávy se doktor zároveň živil jakýmsi gulášem z upatlaného kelímku, pak mi začal vysvětlovat, že jelikož vypadám velice inteligentně, měl bych s ním pohovořit o výživě, pak mi kladl na srdce, abych ho všude doporučoval.
PŘES TOTO všechno návštěvu u něj doporučuji, protože na rozdíl od mé obvodní lékařky ihned, ještě před vyšetřením sonografem,jen na základě otázek přišel, na to co mi je. Pokud vydržíte jeho dost nelidský přístup, přijde mi jako dobrý odborník.

Pan doktor Horák je velmi vstřícný, má lidský přístup a je opravdový odborník. Jsem s ním velmi spokojena. Mohu jej vřele doporučit všem pacientům.

Pan Horák není lékař, ale obchodník, který si nechá zaplatit i poradenství, které má být zdarma. To, že má diplom ještě neznamená, že je odborník. Už na škole se živil prodáváním aut, a lékaři v tomto regionu se diví, že ještě někomu neublížil. Dle jejich slov by měl vrátit diplom.

K panu Muchovi chodím 4 roky a jsem spokojen, snaží se člověka pochopit a pomoci mu nejsem pro něj jen rodné číslo. Velmi mi pomohl. Doporučuji ho. Mirek K.

Se zájmem jsem si přečetl hodnocení MUDr. Horáka, u něhož jsem před týdnem absolvoval vyšetření a považuji za vhodné varovat ostatní pacienty před tím, co je čeká při návštěvě tohoto lékaře.
Odbornost: nemám výhrad.
Výtky k jeho byznysu: nemám informace.
Kritika jeho chování vůči pacientovi: souhlasím a přidávám svoji zkušenost.

Jedná se o lékaře, jemuž naprosto schází emapatie k pacientovi. Pacient přichází k lékaři s potížemi. MUDr. Horák mu ještě další přidá a přítíží a tak aspoň pacient ví, že má rezervy a mohl by na tom být ještě hůře. Nevím, čim jsem si to vysloužil - od maminky dávno vím, že je třeba slušně pozdravit a chovat se zdvořile a mile. A náš pan doktor? Neuvěřitelně mě po celou dobu návštěvy komandoval a vydával instrukce co mám a co nemám a štiplavě komentoval, když jsem IHNED nevyhověl jeho požadavkům. Začalo to instrukcí, kam si mám dát boty (na určený čtvereček linolea), ne na koberec, NE NA KOBEREC!!!, pokračovalo to co a jak si mám svléknout a zda mám při svlékání sedět či stát atd. atd., připadal jsem si jako houska na krámě (ostatně tenhle výraz použil doktor vůči mně, když jsem si dovolil zůstat stát a zapomněl jsem si, já bloud!!!, sednout (když vyplňoval papíry - nešlo již o vyšetření). Jde-li Vám o výsledek vyšetření a jste silnější povahy a máte dostatek soucitu s lékařem (na rozdíl od něj s pacientem), tak na dveře jeho ordince směle zaťukejte. Nejste-li, raději se obraťe jinam, jinak riskujete vážný otřes Vaší kardiovaskulární soustavy. Raději si pusťte film Spalovač mrtvol s Rudulfem Hrušínským, na který jsem si vzpomněl po odchodu z ordinace...vždyť Spalovač mrtvol i náš lékař konají bez úsměvu svoji svatou povinnost...

je to arogantní, přemoudřelý pseudo-doktor, neschopný cokoli vysvětlit a popsat pacientovi tak jak by to očekával. Myslím si, že mít těžkou formu rakoviny a nádor v mozku velikosti melounu tak by mi byl schopný předepsat paralen na bolest hlavy a hlavně vložky do bot za 8000 a že to přejde.Tenhle doktor by měl dostat 20 let natvrdo za aroganci atd atd... a je otázka času kdy mu konečně vezmou licenci a všem se uleví. Obcházejte ho kdo může. Také jsem dostal informaci z důvěryhodného zdroje, že firmu LR reprezentuje tím nejhorším způsobem. Každý navštívený a oslovený si jen stěžuje a snad se ho i děsí, že s tímhle individuem nechce mít nic společného, takže ne, že neumí ordinovat, ale ani obchodovat. Doufám, že to vedení LR zjistí a podchytí včas, než jim zkazí nejen reputaci, ale i jistě dlouhodobě pěstované jméno a pohled na firmu. Jkoby slovo Horák, bylo slovem Satan

Dobrý den, pan doktor působí velmi odborně, těžko hodnotit bez znalosti lékařství, zda popis z ultrazvuku odpovídá skutečnosti..Ale verbální prezentace výborná. Horší je komerční prodej LR, invektivy k pacientovi ve smyslu, kam si dát/nedat boty, co to je v koberci za špínu - to spadlo z Vás apod.. evidentní vyhoření a zaměření na komerční prodej LR kosmetiky..

Jsem s panem doktorem naprosto spokojený.
Jednak je to profesionál a jednak je velmi vstřícný.
Jestli budu muset někdy měnit lékaři, tak se mi podbný bude těžko hledat.

Paní aNNO zajímalo by mě jak se Vám po návštěve rentgenu uleví. Podívejte se kam píšete. Tilda