Zajímá mě, zda neškodí zubům používání bělícího zubního pera.Děkuji za informaci.

Dobrý den, používání bělícího pera zubům obecně neškodí, ale vždy záleží na konkrétním složení. Obecně ale bělící pera k bělení zubů nedoporučuji, protože hlavní bělící složka, peroxid vodíku, je v neúčinné koncentraci, obvykle 0,1 %. O bělení se raději vždy poraďte se specialistou, nejlépe s dentální hygienistkou nebo lékařem, ti vám doporučí pro vás nejvhodnější způsob bělení nebo sdělí možnosti řešení vašich představ. Přeji hezký den

Dobrý den, záleží na složení přípravku a také stavu chrupu. Doporučuji osobní konzultaci se zubním lékařem nebo dentální hygienistkou. S pozdravem AA
Dobrý den, neškodí a nic nedělá, možná Vám odstraní pigmenatci. Doporučuji konzultaci se zub. lékařem nebo s dent. hygienistou. Přeji příjemný den, P. Nejedlý :)