Zajímá mě, zda neškodí zubům používání bělícího zubního pera.Děkuji za informaci.

3 Počet odpovědí:
Zajímá mě, zda neškodí zubům používání bělícího zubního pera.Děkuji za informaci.
Dobrý den, používání bělícího pera zubům obecně neškodí, ale vždy záleží na konkrétním složení. Obecně ale bělící pera k bělení zubů nedoporučuji, protože hlavní bělící složka, peroxid vodíku, je v neúčinné koncentraci, obvykle 0,1 %. O bělení se raději vždy poraďte se specialistou, nejlépe s dentální hygienistkou nebo lékařem, ti vám doporučí pro vás nejvhodnější způsob bělení nebo sdělí možnosti řešení vašich představ. Přeji hezký den