Dentální hygiena
Palackého 349, Choceň

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Umístění: Dentální hygiena Jiný

Super přístup, ohleduplnost a perfektní práce. Bezbolestné maximálně místy nepříjemné. Názorná ukázka pomůcek a správné čištění zubů.

Spokojen

Dělat tuto profesi je pěkný vývar- za 45 minut - 1080 kč !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den v krevních odběrech mi lékařka našla chlamýdie a odběry dopadly takto S CHLAMYDIE PNEUMONIAE IgA 0,88 arb.j. S CHLAMYDIE PNEUMONIAE IgM 0,36 arb.j. a norma je od 0-0,8 můžete mi prosím napsat co to znamená,protože lékařka mi dala na to antibiotika jmenovali se azitromycin sandoz 500mg a užívala jsem 2-0-0 co 24hodin 3dny a pak týden pauza a pak zase 1-0-0 co 24hodin 3 dny a k tomu probiotika ,jak teda měla lékařka postupovat postupovala správně. Pořád je mi divně a jsem unavená a slabá, pořád se mi špatně dívá připadá mi jako bych měla něco s očima rozmazaně vidím a nesnáším sluníčko venku a nemůžu se vůbec dívat proti sluníčku ani ve slunečních brýlích a navíc mě pořád pálí na hrudi a v krku a občas i svědí na hrudi i na zádech a taky mě bolí dost kolem zubů třech nahoře a dvou dole dásně až jakoby pod zubama něco nějaké nervy nebo něco je to možné že je to vše z těch chlamýdii a taky ještě mě tlačí něco v zátylku a na hlavě v zadu všude musím celou hlavu masírovat je možné že se chlamýdie rozšířili všude. Pořád kýchám a pokašlávám. Jak se má pokračovat s léčbou ,protože lékařka říkala že za 3 měsíce mám příd znova na odběry a nic víc,ale to se mi zdá divné a ještě mi zjistila alergii na mléko lékařka jestli to má vliv nevím,ale píšu to raději.Děkuji moc za odpovědi naschledanou.

Dobrý den, nejselm zubní lékař, al dentální hygienista. Obraťte se na ZL, díky :)

Petr Nejedlý

Dobrý večer,
je čistění zánětlivého zubního kanálku (3) hrazeno VZP?

Dobrý den, toto je otázka pro vašeho ZL nebo vaši pojišťovnu.

Petr Nejedlý