Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Palackého 349, Choceň
Dentální hygiena

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: Dentální hygiena Jiný

Super přístup, ohleduplnost a perfektní práce. Bezbolestné maximálně místy nepříjemné. Názorná ukázka pomůcek a správné čištění zubů.


Spokojen


L

Dělat tuto profesi je pěkný vývar- za 45 minut - 1080 kč !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den v krevních odběrech mi lékařka našla chlamýdie a odběry dopadly takto S CHLAMYDIE PNEUMONIAE IgA 0,88 arb.j. S CHLAMYDIE PNEUMONIAE IgM 0,36 arb.j. a norma je od 0-0,8 můžete mi prosím napsat co to znamená,protože lékařka mi dala na to antibiotika jmenovali se azitromycin sandoz 500mg a užívala jsem 2-0-0 co 24hodin 3dny a pak týden pauza a pak zase 1-0-0 co 24hodin 3 dny a k tomu probiotika ,jak teda měla lékařka postupovat postupovala správně. Pořád je mi divně a jsem unavená a slabá, pořád se mi špatně dívá připadá mi jako bych měla něco s očima rozmazaně vidím a nesnáším sluníčko venku a nemůžu se vůbec dívat proti sluníčku ani ve slunečních brýlích a navíc mě pořád pálí na hrudi a v krku a občas i svědí na hrudi i na zádech a taky mě bolí dost kolem zubů třech nahoře a dvou dole dásně až jakoby pod zubama něco nějaké nervy nebo něco je to možné že je to vše z těch chlamýdii a taky ještě mě tlačí něco v zátylku a na hlavě v zadu všude musím celou hlavu masírovat je možné že se chlamýdie rozšířili všude. Pořád kýchám a pokašlávám. Jak se má pokračovat s léčbou ,protože lékařka říkala že za 3 měsíce mám příd znova na odběry a nic víc,ale to se mi zdá divné a ještě mi zjistila alergii na mléko lékařka jestli to má vliv nevím,ale píšu to raději.Děkuji moc za odpovědi naschledanou.

Dobrý den, nejselm zubní lékař, al dentální hygienista. Obraťte se na ZL, díky :)

Petr Nejedlý

Dobrý večer,
je čistění zánětlivého zubního kanálku (3) hrazeno VZP?

Dobrý den, toto je otázka pro vašeho ZL nebo vaši pojišťovnu.

Petr Nejedlý

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti