Věk 69 Let. Kolem 20 hod. mě to bere na spaní tak du spát. Probudím se kolem 22 hod - 23hod. Nemůžu

3 Počet odpovědí:
Věk 69 Let. Kolem 20 hod. mě to bere na spaní tak du spát. Probudím se kolem 22 hod - 23hod. Nemůžu usnout . Zaberu na spaní kolem 2 hod - 3 hod a spím do 5 - 6 hod. To trvá moc dlouho .
Doporučuji navštívit v první řadě psychologa, Vaše spánkové problémy mohou mít širší souvislost, kterou na webu neprobereme. Často u spánkových problémů doporučuji navštívit spánkovou laboratoř, kde zjistí detaily Vašeho spánkového rytmu a též ve spolupráci s psychologem tato léčba často vede k nápravě obtíží.