Ocni doktori v Ceske republice mi znicili zivot. Kvuli zanedbani pece lekaru mam vsechny meibomske z

2 Počet odpovědí:
Ocni doktori v Ceske republice mi znicili zivot. Kvuli zanedbani pece lekaru mam vsechny meibomske zlazy v oku odumrele. Nemuzu v tomto stavu dal zit. Nemuzu pracovat problemy mi dela i venku vitr nemuzu byt v klimatizaci. Lekari spatne diagnostikovali moje potize. Zahranicni lekari zjistili ze mi zlazy odumrely. Neni zadna moznost pomoci kdyz bych navstivila zahranicniho lekare pred rokem a pul byla sance mi pomoct. Meibomske zlazy zustaly prilis dlouho ucpane ( cesti lekari to nezjistili a z toho duvodu casem odumiraji pokud se stav spravne neleci v pocatku). Mam vztek na lekare protoze vim ze k tomuto doslo hlavne jejich zavinenim ! Navic me trapi jejich neschopnost, neochota pomoci a arogantni jednani. Kdyz bych ja delala svoji praci spatne byla bych z prace vyhozena. Me znicili zivot a nikoho to nezajima. Nikdo mi nenahrati to ze trpim, nemuzu pracovat, nemam penize a nemam zadnou nadeji. VS diplom muzu hodit do kose. Jsem presvedcena ze budu muset ukoncit svuj zivot. Protoze v tomto stavu nemuzu dal zit. Navic si hrozne vycitam to ze jsem nenavstivila zahranicni lekare drive. Nejde zit ani s timto pocitem viny. Nedovedu si prestavit s timto zit do konce zivota kdyz je mi teprve 29. Kazdy den je pro me utrpeni. Jenom preckavam, a pokud se nezabiju budu muset cekat jeste hodne dlouho. Naprosto vsechno v mem zivote ztratilo smysl a nikdo v mem okoli ani rodina to nechape a nechce pochopit protoze nikdo nema odumrele meibomske zlazy. Vim ze to cele musi vypadat prehnane. Ale nikdo kdo neztratil nenavratne vsechny meibomske zlazy nemuze pochopit jak obrovske utrpeni to je ! Z predstavy smrti je mi hrozne zle. Chtela bych zit mit normalni zivot, ale nemuzu zit s touto nemoci a s pocitem viny nejde to. Premyslim nad eutanazii, ale psychicky je to silene. Nechci umrit. Ale v tomto stavu uz nemam na stvete co delat. Navic citim ze je ve me obrovska agrese, vztek a beznadej. Nemuzu byt v klimatizaci a na pc tak jsem zacala pracovat jako uklizecka. Ale protoze na manualni praci nejsem zvykla zacala jsem mit karpalni tunely. Nemuzu vymyslet co za praci bych mohla v tomto stavu delat. Budu muset ukoncit svuj zivot hlavne kvulu tomu ze nemuzu pracovat.
Dobrý den, cítím tu velkou bolest, kterou v sobě máte, snažím se ji pochopit z pozice problému, o kterém píšete. Pro každého je na světě řešení, pokud věci řešit chce. Co vy, chcete řešit svůj psychycký stav, změnit bezmoc a pocity viny, zlosti a agrese, nebo nechcete a potřebujete být nyní v pocitu obviňování. To je pro vás otázka. Nic není špatně, každé rozhodnutí je správné, v každou chvíli a životní etapu člověk potřebuje něco jiného. Co potřebujete vy? Jste už připravená ty věci změnit, nebo ještě nejste?
Krásný den.