Manželovo ego a žena se kterou mě podvedl

1 Počet odpovědí:
Dobrý večer Paní doktorko,
Mám problém který mě velice trápí.Můj manžel mě cca před sedmi lety podvedl ,tenkrát jsem to moc neřešila a spíše to dusila v sobě maximálně se svěřila kamarádce a poplakala ji na rameni.Před třemi lety jsme otevřeli hospůdku ve které se pořádají i zabavy.Když šlo asi odruhou zábavu , byly jsme natěšeni a doufali v co největší účast.Manželovi přišla smska :říkám tak další potvrzená účast.Jo,jo, ptám se tedy kdo dorazí a on že paní se kterou mě tenkrát podvedl v tu chvíli jsem musela jít pryč a "rozdýchat to" nicméně jsem to poprvé přešla a podílela se dokonce i na přípravě rezarvace pro ni, bojovala jsem však vnitřně s pocitem který mi opravdu nebyl příjemný.Toto se pak opakovalo pomalu každou zábavu ,první větší výbuch z mé strany byl když mi manžel řekl že jí vždy před zábavou zavolá aby přijela(nechápala jsem proč to dělá a hodně o tom přemýšlela)přišlo mi to od něj absolutně bezohledné.Řekl mi jěště ať ji připravím stůl a napišu tam že je to pro ni(bylo očekáváno dost lidí tak aby jí místo někdo nezasedl)to už mi přišlo jako absolutní vrchol.Dala jsem si pár dvojek vína a paní se zeptala proč tam jezdí,ona že se jí tento styl hudby líbí a ráda vidí a popovídá si z mím manželem říkala že jestli budu takto žárlit že ho stratím a že to byla ona kdo mu řekl ať si mě vezme.Cítila jsem se naprosto mizerně.Dostala jsem vynadáno proč s ní vůbec mluvím a dělám scény.Nepřipadám si však byt nějak exstrémě žárlivá ,svého manžela pouštím na víkendové zájmové seminaře kde jsou převážně ženy a nevadí mi když se s jinými ženami baví.Řekla jsem mu tedy na rovinu že mi to vadí a proč a on jí stejně volá a dnes v noci mu od ní přišla zpráva říká sice že bez obsahu že se paní asi jen přemáčkla (to mi připadá jako dost velká náhoda)Vybuchla jsem vzteky po něm hodila ten telefon a začli jsme se příšerně hádat bohužel to slyšeli i dcerky a začly plakat ,tak mi řekl že jsem kráva blbá ať se podívám co jsem zas udělala že holky pláčou.Ještě se mi zdá že můj muž je hodně velký egoista a že se mu líbí a lichotí mu že se ženám líbí ,chápu to by lichotilo asi každému,ale nechápu proč koketuje přede mnou?Nechápu proč mi vypráví jak se s koleginěmi v práci baví jak to má kdo rád v posteli a co kolegině nosí za erotické kostýmky.Pro mě absolutně zbytečná informace která mě rozhodí .Jsem tedy divná , je mé chování nějak přehnané .Připadá mi že kdykoli se o tom bavíme tak jsem ta "špatná"já.Která vše přehání.Nyní se spolu nebavíme , respektive jsme se shodli na tom že to takhle ani jeden z nás nechce že asi vyhledáme partnerského psychologa aby nám poradil.Jsem s toho smutná svého manžela opravdu velice miluji.Velice Vám děkuji za Vaši odpověď
Dobrý den, děkuji za důvěru, se kterou se na mne obracíte. Nevěra vždy otřese důvěrou ve vztahu. prožíváte nelehké období a vaše rozhodnutí, že vyhledáte partnerského psychologa, je určitě na místě! přeji hodně štěstí, s pozdravem, Daniela Voláková