Již rok se trápit se spánkem. Celou noc set obracím se strany na stranu a během dne set cítím únavene a navečer se mi chce spat. Obvodní lékař mi napsal neurol ale bez výsledku. Můžete me poradit nebo na koho se obrátit. Děkuji pěkně.
Mgr. Pavel Szotkowski
Mgr. Pavel Szotkowski
Psycholog, Psychoterapeut
Brno
Můžete si vybrat jednu ze dvou cest nebo i jejich kombinaci:
1. Kontaktujte psychiatra, doporučí Vám vhodnější léky. Neurol není vhodný pro dlouhodobou léčbu nespavosti, při jeho užívání vzniká riziko závislosti.
2. Navštivte psychologa/psychoterapeuta a začněte hledat a řešit, co Vám nedá spát. Za nespavostí mohou stát věci, které vás tíží nebo zneklidňují.

Dále Vám doporučuji držet se zásad spánkové hygieny, najdete je hned na prvním odkazu v googlu po zadání hesla: "pravidla spánkové hygieny".

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

• Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • tázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.