Dobrý večer, zhruba před týdnem jsem měla nechráněný sexuální styk, tím myslím, že jsme neměli kon

3 Počet odpovědí:
Dobrý večer,
zhruba před týdnem jsem měla nechráněný sexuální styk, tím myslím, že jsme neměli kondm, antikoncepci beru pravidelně. Už druhý den po styku se mi stalo, a stává se mi to skoro každý večer, že mě začala hrozně pálit pochva a mám neustále pocit, že se mi chce čůrat. Stává se to pouze večer. Myslíte, že se může jednat pouze o zánět močových cest, nebo může jít i o něco vážnějšího?
Děkuji za odpověď.
může se jednat o počínající zánět močových cest, či pochvy, nebo i o alergickou reakci na sperma, pokud by se to opakovalo, pak je vhodné navštívit svého gynekologa. S velkou pravděpodobností nejde o nic vážného.l