Dobrý večer, zhruba před týdnem jsem měla nechráněný sexuální styk, tím myslím, že jsme neměli kon

Dobrý večer,
zhruba před týdnem jsem měla nechráněný sexuální styk, tím myslím, že jsme neměli kondm, antikoncepci beru pravidelně. Už druhý den po styku se mi stalo, a stává se mi to skoro každý večer, že mě začala hrozně pálit pochva a mám neustále pocit, že se mi chce čůrat. Stává se to pouze večer. Myslíte, že se může jednat pouze o zánět močových cest, nebo může jít i o něco vážnějšího?
Děkuji za odpověď.
může se jednat o počínající zánět močových cest, či pochvy, nebo i o alergickou reakci na sperma, pokud by se to opakovalo, pak je vhodné navštívit svého gynekologa. S velkou pravděpodobností nejde o nic vážného.l

Souhlasím s kolegou.
Po sexu se někdy stává, že se bakterie partnera doslova natlačí do močových cest partnerky a vyvolají tuto reakci.
MUDr.Luděk Fiala PhD, MBA
Při pohlavním styku se někdy mohou vlastní mikroorganismy napasírovat do močové trubice a dělá to tyto potíže.
V lékárně si kupte blokurimu / to jsou sáčky/ a dnes vypijte rozpuštěnou bokurimu ve 2 dcl čaje , vody a to udělejte 3x denně / čili 3 sáčky za den, zítra 1 sáčky za den a pak 1 sáček za den celkem 10 sáčku / v balení je 10 sáčků/
Při nezlepšení navštivte gynekologa