Dobrý večer, prosím o radu. Loni v srpnu jsem po 10 letech nečekaně dostala od nového majitele na v

Dobrý večer,
prosím o radu. Loni v srpnu jsem po 10 letech nečekaně dostala od nového majitele na výběr - nižší pozici nebo výpověď. Měla jsem se rozhodnout do 1 hod. V tom šoku jsem zvolila výpověď. Po 2 měsících jsem nastoupila do nového zaměstnání. Jsem tam už půl roku, ale stále si nemohu zvyknout (jsem nesvá). Stále v sobě dusím, že se mě bývalý šéf nezastal (tvrdil mi, že jsem jeho jednička) a pak si tam přivedl známou, díky které jsem byla nucena odejít. Beru to jako zradu a chtěla bych se s tím už konečně vyrovnat a být v pohodě.
Děkuji za odpověď. ZČ
Dobrý den, velmi dobře rozumím tomu, že pokud jste donucena udělat důležité rozhodnutí pod tlakem a v časovém presu, pak to ve Vás zanechá velmi negativní emoční stopu, která dlouho bolí a přináší spoustu otázek zaměstnávající vaší mysl. Pokud se Váš stav nelepší i po tak dlouhé době, je potřeba vyhledat odbornou pomoc. Vyhledejte někoho, kdo je vám sympatický a má dobré reference. Nebojte se a neotálejte. Lucian Kantor
Zveme vás na návštěvu: - 1 000 Kč
Návštěvu si můžete objednat přes portál Známylékař.cz. Použijte tlačítko Objednat se.

Abychom mohli jít životem dál, je nutné vyrovnání se a přijetí toho, co se nám v životě stalo. Vše má své důvody, někdy lpíme na něčem, co již bylo potřeba ukončit, zanechat....Zkuste se podívat na situaci trochu z nadhledu a možná najdete i klady v tom, co se Vám stalo....Držím palce. Dr. R. Luxová
Potřebujete své pocity s někým konzultovat a přijmout současnou situaci, ke které jste se rozhodla. Potřebujete psychoterapii, která pocit zrady a j. pocity bude reflektovat.